bugün

her ne kadar bazı gs liler itiraz etse de tam bir gerçek.

galatasaray fransiz kültüründe dinlendirilmiş aristokrat, buram buram elitizm kokan bir takımdır. keza ünal aysal'da bu kültürün içinde yetişmiş bir bireydir.

fatih terim'e bakıyoruz. mesai saatleri içerisinde bbg izleyen bir amatör.

bu adamın galatasaray'da kalmasını isteyen galatasaraylılar gözümde fenerbahçelidir.
sikerim elitizmini de fransız kültürünü de.

fatih hoca ulan bu. imparator fatih terim.

aldıkları başarılar ortada galatasaraya kattıkları ortada.

ya terim ya ölüm.
kime yakışmaz kime takışmaz bilinmez ama alayına koymuş kupaların alayını almış bir teknikdirektördür. istikrar abidesidir ve galatasaray bir istikrar takımıdır. tabi ki çekemeyen yakıştırmayacaktır. adamın ne izlediğinden sana ne ? çatır çutur atak futbolu oynatıyor adam defansif bir oyunculuktan gelmesine rağmen ! bükemediğiniz bileği öpmesini bilin artık.
ayrıca fenerbahçe nin türk futboluna beşiktaş taraftarınında beşiktaşa yakışmadığı bir ülkede fatih terimi eleştirmek yersizdir.
tam aksine gayetle yakışmaktadır çirkefliği ile.
götümüzle gülmemiz gereken çıkarımdır. fatih terim galatasaraya da yakışmıyorsa hocalığı bırakması gerekir.
bir kesim galatasaray'lıların inandığı önermedir. '16 kupayı böyle bir adamla kaldıracağımıza hiç kaldırmasak daha iyi' diye düşünür bu taraftarlar*. bir bjkli olarak, Bu fikir benimseyenlere, kendilerine yakıştıklarını düşündükleri rijkaard'la yakaladıkları istikrarı tekrar bulmalarını diliyorum.
fatih terim in galatasaray olduğu gerçeği ile yanlış olan bir önermedir bu.
Mafyatik bir imaj çizdiği için, kabadayılık ile babacanlik arasında bir çizgisi olduğu için ve ekibinde hasan şaş gibi tiplere yer verdiği için haksız olmayan düşünce.

Yani insan şöyle köşede mancini gibi efendi, yakışıklı bir adam görmek istiyor.

Galatasaraylılık biraz elitlik istiyor gibi gelir hep bana.
Seçkinlerin görev alacağı, tahsilli insanların söz sahibi olacağı bir kulüptür. ilk okul beşten terk bir adamı ve çirkeflikle, kabadayılıkla kendini var eden bir adamı yakıştıramıyorum.

Kimse kızmasın ama anladıniz sizler de beni.