bugün

çok rahat, çok profesyonel...
boyle bir basligi durduk yere hortlatmak dupeduz art niyettir, kepazeliktir.
Dedeleri sikilen yunan ve bizans piçlerinin "fatih meğer oğlancıymış hüüü" diye ağlaştığı başlıktır. Bu alçaklar asrın mücedditlerinden birisi olan mevlâna ya bile küfür etmek için bu kelimenin arkasına saklanıyorlar. Bu şerefsizleri sikinden asacaksın tavana sikinden.
(bkz: Güzel radu)
Fatih'i o halde mi gördün amk. nereden biliyorsun adamın özel hayatını?
fatih benim atamdır.
her türk'ün, hatta atatürk'ün saygı duyduğu büyük bir hakandır.
hakanlığının yanı sıra bir bilim adamı ve mühendistir.

ben o'nun bu yönlerine bakarım.
eşcinsel olup olmamasına değil.

ha şayet o da torununun torunu sarı selim gibi hiçbir şey yapmayıp hamamda oğlan kovalarken düşüp ölmüş olsaydı, onu da eleştirirdik elbet.
ama o türk milletinin çağ açıp çağ kapamasına vesile olmuştur.

o yüzden her zaman saygıyla, hayranlıkla ve rahmetle anarım kendisini.

bunun yanında fatih'in gençlik yıllarında vlad tepeş ve kardeşi radu(güzel radu ya da radu cel frumos olarak bilinir) ile bir arada büyüdüğü, yetiştiği, eğitim aldığı biliniyor.
fatih ile vlad akran olup, güzel radu bunlardan birkaç yaş ufaktır.

ve birtakım kaynaklarda vlad tepeş'in kardeşi radu ile fatih'i uygunsuz bir halde yakaladığı, buna çok kızdığı ve kardeşini de alıp kaçmak istediği, fakat radu'nun fatih'in yanında kalmayı tercih ederek abisini reddettiği yazmaktadır.

buna istinaden de vlad tepeş bundan sonra kardeşinden bahsederken "götveren" sıfatını kullanmış sürekli.
bu götveren kelimesi önce macar literatürüne, sonra da alman literatürüne girmiş bir şekilde.

lakin vlad'ın bu tezgahı ters tepmiş, bu götveren sıfatını osmanlı'da vlad'a karşı kullanmıştır.
bu yüzden vlad tepeş'in adı da alman arşivlerinde "gotveren vlad" yahut, "gotevereen vlad" olarak yerini almıştır.

filhakika fatih'in eşcinsel olduğuna dair bir kayıt bulunmamaktadır.
ama fatih'in radu'ya kaydığına dair pek çok söylenti ve kayıt vardır. ama arada olan vlad'a olmuş, götverenlik onun üzerine kalmıştır.
ulan fatih bile gizli kapaklı köşelerde vurduruyormuş. güvendiğimiz dağlara yine kar yağdı amk.
bu iddiayı ortaya atan süzme rum dölüdür.

bu memlekette ecdada bu iftiraları atanlara zemin hazırlayan, bu namussuz onun bunun çocuklarına ulu orta yazı yazmasına fırsat verenleri allah c.c.'ne havale ediyorum.
Onun gibi başarılara imza at istersen orospu ol başlık sahibi, baş tacısın.
osmanlı marjinal bir ülkeydi ve oğlancılık ayıp karşılanmıyordu. fatih de zamanında böyle yapmış olabilir, bu osmanlıda rutin bir eylemdi.

ayrıca fatihin şair olduğunu bilirsiniz, onun avni lakabıyla hrisityan bir erkek çocuğuna yazdığı gayet şehvet dolu şiir vardır. bu da fatihin cinsel tercihini farklı yönde ifade ettiğini güçlendiren bir kanıttır.

ha olabilir ona bir şey demiyoruz ama neo osmalıcılar kendi tarihiyle yüzleşmelidir. sizin atanız erkek erkeğe birlikteliği kötü görmüyordu hatta bu bir osmalılı için şan şeref mertebesiydi.

padişahların bizzat vurdurarak tahta çıktıkları yönünde bile iddia vardır ama bu kadar da olacağını sanmıyorum.
Öyle bir şey yoktur, uydurmadır. lakin olsa bile sizene aq sizene. gidin etek giyip molotof atın anca siz sizi ilgilendiriyor mu?
çirkin bir iddiadır. böyle başlıklara kulak asılmaması gerekir.
tarihimizin en saygın kişilerinden birine yapılan bir iftiradır.
Kendi tercihidir bir şey diyemeyiz.
Yalnızca onu ilgilendiren bir durum için, senin benim söz etme hakkımız yoktur.

Ayıptır...

Yazıktır...

Ve dahi günahtır...
Yalnız eşcinsel olduğu iddia edilmiyor. Küçük oğlan çocuklarına yaptığı söyleniyor. Bilginize. Hemen lgbt'ciler doluşmuş. Böyle bir şey cidden yaptığını düşünüyorsanız desteklemeyin boşuna. Hele ki yurtdışında hiç desteklemeyin. Havalimanlarına "türkler sübyancı" diye neon yazı yazarlar.
(bkz: kazıklı voyvoda)

Tabii bütün tarihi kişiliklerin eşcinsel olduğu iddia edildiği için çok da inandırıcı gelmiyor açıkçası. Herkes mi eşcinsel–sübyancı olur arkadaş?
Kendisi büyük bir evliya olması hasebiyle hani bu söyleyeceğim şeyler belki günah olur Allah affetsin. Koskoca fatihin istanbulu fethetmesiyle türk islam dünyasında büyük bir çığır aşmış olmasıyla bu başlığı açan bu şekilde nitelendirenleri ve bu nitelendirmeleri yapanların fikir babalarını atalarını iyi sikmiş olmasından bu akıl fikir fukaralarının bu şekilde düşünüyor olması olağandır. Varın da öyle düşünün 1453 te sizin gibi mundarları iyi bir siktiği doğrudur.
Kriptolu mesaj vermeye çalışan yazar beyanıdır. Fatih sultan mehmet köprüsünün altında ilişkiye açık eşcinsel mesajıdır..
oğlum nedir bu fatih sultan mehmet koruması anlamıyorum ki. eşcinsel olsun size ne amk, nedir bu adamı karşı cinse ilgi duymaya zorlamak. şaka mısınız amk. korkmayın gelip sizi sikmeyecek.
dedeni mi sikti nereden biliyorsun sorunsalı...
görüyorum da birilerini iyi sikmiş.
Yok ya değildir. Troldür trol diye düşündüren başlık. Değil demi.
saçmalıktan öteye gidemez islam ve Türk ahlakıyla yetişmiş bir lidere atılabilecek kötü bir iftira.
hünkara göt mü verdin de biliyorsun?

diye merak ettiğim sav...
vlad tepeşe dayarken iyiydi, sonra vay efendim değildi.
güncel Önemli Başlıklar