bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  http://www.fatihreyhan.com
  ... sinerita
 2. 2.
  hayranlıkla dinliyoruz.

  http://www.youtube.com/watch?v=fclo-1-fdxc+
  ... king of kings
 3. 3.
  http://www.facebook.com/video/video.php?v=104215119598220&ref=mf

  Mükemmel.
  ... cahilbisikletci
 4. 4.
  rize'nin genç sanatçılarındandır. şarkılarında tulum ve kemençenin, gitar ve bateri gibi enstrümanlarla muhteşem uyumunu dinleyebilirsiniz. sanatçının sesinin güzelliği, şarkı sözlerinin güzelliğiyle tamamlanıyor. fatih reyhan'ın klipleri, zers studios'un kurucusu abdullah bükey tarafından çekilip, montajlanmıştır. sanatçının ilk iki klibinde rize'nin güzellikleri göze çarpıyor.

  yar seni sevduğumi klibi: http://vimeo.com/6883948
  gözlerum karayemiş klibi: http://vimeo.com/6957202
  ben seni alamadum klibi: http://www.dailymotion.co...n-ben-seni-alamadum_music

  düzenleme: devrik cümle. her ne kadar çok geç farketsem de... *
  ... uludag cok bozdu
 5. 5.
  özellikle konserlerinde epey bir coşturan şarkıcı. hayran kitleside epeyce coşan bir kitledir.
  ... lxstany
 6. 6.
  Rize Çamlıhemşin'in Yukarı Vice Köyünden olan Fatih Reyhan, 1985 yılında izmirde doğdu. Egenin sıcaklığını, Marmaranın medeniyetini ve Karadenizin her köşesi kültürle bezenmiş zengin motiflerini bir potada eritti. Kendini bildi bileli yaptığı derlemelerinin, düzenlemelerinin ve uzun süren müzik çalışmalarının yanısıra şan eğitimi aldı ve içindeki tınıların patlamalarına dayanamayarak çalışmalarını bir araya getirmeye karar verdi. Müzik eğitiminin hiç bitmemesi gerektiğini düşündüğü için hala eğitim almaya devam etmekte ve herdaim daha iyisini yapmak için azimle çalışmaktadır.

  Yıllardır emek verdiği müzik yaşamının ilk sonuçlarından biri olan ve henüz piyasaya çıkan, Karadenizin doğası misali müzik piyasasına engin motifleri, taze ve deli kanıyla yeni bir nefes getiren Hencacalik isimli albümünün eşi benzeri bulunmamakta. Müztevazı kişiliğinin aksine albümde hayli iddialı parçalar yer almaktadır. Bunlardan hafızalarınızdan hiç çıkaramayacağınız ve çıkarmak istemeyeceğiniz bazıları; çiçekli yaylalarda, gözlerun karayemiş , ben seni alamadum, avcı ahmet destanı, pokut yaylası, yokluğuna dayanamam ,sevdaluk, bunun yanısıra herdaim mırıldanacağınız; yar seni sevduğumi, horon, dumli horonu, duşupta öleceksun, potpori isimli parçaları sayabiliriz. Albümün aranjörlüğünü Volkan Sönmez üstlenirken, Fatih Reyhan bu albümde, Karadenizin renk enstrümanlarını büyük ustalıkla çalan Tahsin Terzi ve ismail Avcı ile çalıştı. Hem işin mutfağında hem de sahnesinde bulunan ender sanatçılardan olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerleyen Fatih Reyhanın Hencacalik isimli albümünde 6 adet müziği ve 1 adet de şarkı sözü bulunmaktadır. Hencacalik, Fatih Reyhanın ilk albümüdür ancak bugüne kadar yaptığı çalışmalarla müzik piyasasının acemisi olmadığını yıllar önce kanıtlamıştır. ayrıca Fatih Reyhan, Karmate Nani isimli albümünde ve Aydoğan Topalın Heyyamo isimli albümünde sanatçı dostlarıyla birlikte çalışmıştır.

  Genç sanatçı, farklı lezzetleri birarada toplayan müzik çalışmalarıyla henüz yolun başında olduğunu ve müzik eğitiminin yaşadığı süre boyunca herdaim devam edeceğini vurgulamaktadır.Hencacalik, dinlediğiniz ilk andan itibaren keyifli ve her notası emek kokan, samimiyet fısıldayan farklı tarzıyla sizi kendine doğru çekmekte ve dünü, bugünü ve yarını bir devinim ve bir ahenk içinde Karadeniz lezzetinde bizlere sunmaktadır..
  ... ibnedison
 7. 7.
  karadeniz müziğinin, gencecik, yeni seslerinden.
  (bkz: )http://ulu.so/ur25i5
  ... mokokolu
 8. 8.
  sesi güzel ama şive yapmasına gerek yoktur. ozman tadından yenmez.
  1 ... afrodit hera