Porsche 'si var diye kıskanılan yazar. Çalışın sizde alın.
Sonaxta çalışan partili kardeş.
o kadar sey demissiniz kazasiz belasiz gunlerde kullansin dememissiniz. malinda gozumuz yok cok sukur, allah hepimize nasip etsin.

dikkatli sur kardes.
görsel
ferrarisi olan yada bizi bir şekilde yiyen yazar.
görsel
allah daha çok versin yazarı.

dikkat et bilader havalar soğudu.
"tarihi kendin uydur, bir toplumu bir gecede cahil bırak. işte hepsi bu" satırlarının sahibi cahil akpli. Cahil olduğunu akpli olduğun için demiyorum bir gecede cahil bıraktı sözün ve bunu derken en ufak fikrin olmadan Atatürk'ü karalamaya çalıştığın için diyorum. Açıklamaya çalışırdım ama sabit fikirli olduğunu düşünüp boşa uğraşmaya gerek duymuyorum.
Nerde dedikten sonra buradayım diye çığlık atar edasıyla açık oylayan meğerse çaylak olmuş yazardır. Özelden birine giydirdi demekki.
sözlükte ilk defa içimden gelerek ve katıla katıla gülmemi sağlamış yazar kişisidir.

yazsın çizsin,

sağ olsun var olsun bakalım.

(bkz: #30292396)
değil sözlükte yazmak, üç keçiyi otlatamayacak yazardır. kullandığı jargon yüzünden sözlük moderetörleri ağzına acı biber sürtmelidirler.
Arabalarını paylaşırken plakayı sansürlemeyi unutan zeka küpü.
Şimdi emniyetten kaydına bakmaya gidiyorum. akşama doğru ifşa ederim.
bir kezban bir mahmut dizisinin görünmeyen yüzü.
Oha kış bitiyor adam yaz sezonunu anca kapatıyor.. Neyse çok zngnsin bizi gezdirsene azcık .s.s.
adını bir arkadaş tribinden alan yazar.
(#28298538) (bkz: sana fikrini soran oldu mu)
gelecek vaadetmeyen yazar.
otoparkta işler nasıl? çok yormuyorsundur inşallah kendini..

alnının teriyle valelik yapan ak yürekli bir kardeşimiz...

ak fikirli insanları daima kardeşim olarak görürüm, lütfen böyle çirkin imalarda bulunmayalım teşekkürler...

bir yazar.
Çoğu zaman karşılaştığım, solcu ve kemalist lere taş çıkaran yazardır. Lakin argoyu ve küfürlü yazıları bitirmesi temennisiyle. Yazılarında başarılar.
Iplenmemesi gereken yobaz ak troll.
Bunları adam etme zamanı geldi.
almış olduğu çaylak cezasını paylaşan talihsiz yazar.evet.
Sevdiğimiz bir yazar. Doğru yolda daim olması ve dert görmemesi temennilerimle.
Beni açık eksilememiş yazar. Ehe.
Sevip, saydığım efendi yazarlardandır.
ilk açık oylayıp sonra eksiye çevirerek bir şeyler anlatmaya çalışan çaylağımsı.
Silik olması dileğiyle.