(#22714345) fakir yemegi kuru fasulyeyi bana yakistiran yazar. allah tependen baksin. ayip.
isim yapmak için sözlüğe üye olmuş vasat troll.
inci sözlükten serkan inci tarafından görevlendirilmiş pkk ve anarşi sevdalisi papyonlu yazar. Hey yavrum hey, biz neler gördük burada. Evet.
(#25122878)

yuh ulen, yuuhhh! ben bile kahkahalara boğuldum. tespitinin amına koyyim, yuh*.
Ticaretten, yatırımdan anlayan yazar.
(#25577723) nolu entrysi ile aktroll olduğumu iddia etmiş yazar. tabi amına koyim bu memlekette böyle bir yorum görmek gayet normal. çünkü kemalizm karşıtıysan akplisindir, müslümansan akplisindir. gönlün rahat olsun kardeşim her ne kadar yobaz olsam da ak partiyi desteklemiyorum.
aktrol kelamından başka bir şey bilmeyen ergen ulusalcı, sinirden tenhada parmaklarını kemiren güruhtan, kemirsin dursun sıkıntı yok daha bunlar iyi günleri *
emine erdoğan' ı tayiyp erdoğan' ın kızı zanneden bilgisiz yazar. sen yazma ya. ahahaha.
bilgili ve yardımsever yazar buradan kendisine bir kez daha teşekkürlerimi yolluyorum.
Oktay usta izleyen yazar. Bu nasıl bir zevk.
F arakan a özel olsun
A damın hasına sözel olsun.
R ahatla şimdi şiir gelsin
A rkadaşım dostum sen çok özelsin
K ibarsın içi hoş birisin
A nla halimi sözlükte teksin
N ickaltına yazıyorum hadi kolay gelsin.
cs:go oyununu iyi oynayan yazar.

Daha yeni ama gitgide öğreniyor.
27.189.574.126 kere mesaj atmama rağmen bir kere bile "ne diyon?" diye sormayan yazar olurlar.
nicki dikkatimi çekmiş olan yazar yaratıcı bi o kadarda trol.
bazı üzücü çıkışları sebebiyle donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. kendisini donuza ekler, bu vesileyle sözlüğe donuzu ekleyen zall" a teşekkür eder, kendisini artık okumayacak ve bundan mutlu olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ederim.
yardımsever yazar. kendisine teşekkürlerimi borç bilirim.
siyasi görüşü gram ilgilendirmiyor beni.
Seri artılıyor. Dostum bi soluklan.
insanlıktan çıkıp seri artı veren melek mertebesine geçmiş yazar. *
allah kabul etsin.
melek, melek.

sağolsun...
başlığına attığım entrye karşın nick altıma 11-12 yaşlarında olduğumu iddia eden hediktir,türkiye'ye karşı kuyruk acısı var galiba.
donuzluk
Nikaltım sol frame gelmediği için buradan cevap vermem icabetmiş yazar.

Evet füruattır. Tamamen size katılıyorum,

Bunu şimdi sen ben her hangi bir yerde söylesek ne anlama geldiğini kimse tartışmayacaktır.

Hocanın aktif bir müntesip kitlesi var ve tam da bir yasak ve bir direniş var,
Hooopp vaaz yetişiyor günü geçmeden, konu nedense a değil b değil x değil, ne tesadüftür ki sonradan on yıllar boyunca "örtünüz çok da önemli değil boşuna direnmeyin, çıkarın da çantaya tıkın." Şeklinde karşılık bulacak sözler geliyor.

Bir şey söylenir,
Bir cümle orada durur, sonra bakarız,
O şeyi kim söylemiştir?
Hangi makamda söylemiştir,
Hangi makamda kime ithafen söylemiştir,
Hangi olay için ve hangi zamanda söylemiştir,

Tefsirde, hadiste bile bakılan konular bunlar değil mi?

Evet aynen öyle.

Ne ise tamam örtü kelime i şahadetten namazdan daha önde değil pardon ama dersaaneden gazareden de mi önemli değil de bir dersane kapatıldı diye koparılan yaygaranın girilen kirli işlerin binde biri o gün destek olarak verilmedi.

Pardon ama burada islami bir cemaatten bahsetmiyoruz ki usul/furuat konuşalım, burada siyasetçilerle yarışa girmiş, siyasi yapılanmayı, maddi gücü daha önemseyen bir oluşumdan bahsediyoruz.

Allah affetsin.
Trivia crack'te beni 6-0 yenebilmiş ender kimselerden birisidir kendisi. Arkadaşı (bkz: alkışlıyoruz). Yenilmenin verdiği hırsla yeni oyun açıp ilk soruda yanlış yapmak iyice canımı sıktı ama neticede rövanşı aldım: 6-0 . Tebrik ediyoruz
şahsımı fena halde artılamış melek.

(bkz: eyvallah)
Bir yazar. Evet.
yazdığı entryler götüne girebilecek gibi duruyor. hadi bakalım.
güncel Önemli Başlıklar