bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlüğün kandillerde, dini bayramlarda ve hatta cuma saatlerinde bile hizmet veren nöbetçi mürididir. kendini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

(#20780626)
    ... diveynveyd
  2. 2.
    (#22714345) fakir yemegi kuru fasulyeyi bana yakistiran yazar. allah tependen baksin. ayip.
    -1 ... merhaba ben on birinci nesil
  3. 3.
    isim yapmak için sözlüğe üye olmuş vasat troll.
    1 -1 ... tilki
  4. 3.
    seni seviyoruma en saçma cevaplar başlığınında komik hikayelerle beni güldüren yazar. (bkz: Bende kendimi seviyorum).
    ... muyr
  5. 4.
    inci sözlükten serkan inci tarafından görevlendirilmiş pkk ve anarşi sevdalisi papyonlu yazar. Hey yavrum hey, biz neler gördük burada. Evet.
    -1 ... arkadas bir nicki de begenin
  6. 5.
    (#24960337) geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim yazar.
    1 ... bassleo
  7. 6.
    (#25122878)

yuh ulen, yuuhhh! ben bile kahkahalara boğuldum. tespitinin amına koyyim, yuh*.
    1 -1 ... scrikss
  8. 7.
    Ticaretten, yatırımdan anlayan yazar.
    -2 ... ataturk gibiyim
  9. 8.
    (#25577723) nolu entrysi ile aktroll olduğumu iddia etmiş yazar. tabi amına koyim bu memlekette böyle bir yorum görmek gayet normal. çünkü kemalizm karşıtıysan akplisindir, müslümansan akplisindir. gönlün rahat olsun kardeşim her ne kadar yobaz olsam da ak partiyi desteklemiyorum.
    4 ... beni beni izzet altinmesenin beni
  10. 9.
    aktrol kelamından başka bir şey bilmeyen ergen ulusalcı, sinirden tenhada parmaklarını kemiren güruhtan, kemirsin dursun sıkıntı yok daha bunlar iyi günleri *
    3 -2 ... yetiyour