bugün

"Kim bir kâhine gider, dediklerini doğrularsa; şüphesiz ki Muhammed'e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur." (Ebû Dâvûd, Tıb, hadis no: 3904).
örtüyü az toplamışsın kareden çıkamamamış.
Hiç sallayacak havamda değilim hacı, ama biriyle kavga edeceksin senden üst mertebede biriyle haberin olsun.
Allah rızası için şuna bakıp güzel bı şey görsünler

görsel
görsel
Kahve falını bilmemde bir ara el falına merak sarmıştım.
Arkadaslar bakan varsa formalite icabı atabilirim, günde 3-5 kere...
varsa yardımcı olabilir mi?
nolur bana da bakabilir miiiii, dediğim yazarlar.
fala inanan insanın aklını silkeyim.
geniş omuzlu bi abimizle köpeği vesilesiyle tanışacaksın. belki köpeği seni kovalar. ehehe.
Kenarda bebek veya cüce gibi bir sey var ve de bir adam var ya gidiyor bu ya da geliyor. Tamamen uyduruyorum, faldan hiç anlamam. (bkz: swh)
Biri yakın zamanda ayaklarına kapanacak af dileyecek kabul etmek ya da etmemek senin elinde fakat sudan gelecek 2 haber var ama seni etkilemeyecek. Etrafında beş kişi var ama hep yalnız hissediyorsun kendini devamı için özele beklerim.
bakabiliyorum efendim.
Keşke var olsalar dediğim yazarlardır...
Var olmalarından mütevellit havasında olmayan yazarlardır.
Var mı (gayrıciddi).
Parayla bakarım, güvenebilen dm.
3 aylık pandemi süreci boyunca evde olduğumdan mütevellit kendimi geliştirdiğim şey. isteyen olursa itinayla fal bakılır.
eskiden çok iyi bakardım ama artık bakamıyorum nedense.ankarada iyi falcılar varmı onuda bilmiyorum tabi.
Şanslı ve kısmeti yola gireceksin. istediğin 2 tane şey gerçek olacak 1 ay vakti var sadece. Kalbinin içinde her kim varsa yakınlaşacaksınız merak etme, bekle. Kısa yol görünmüş bu kısa yol içini feraha erdirecek. Uzun zamandır ertelenmiş bir yolculuk. Denemeye değer Memnun kalacaksın. isminde A harfi olan biri senden yardım isteyecek geri çevirme. Dostlarını seçerken dikkatli ol ayrıca. Sır verirken iki defa düşün. Kasım ayı başında eline para geçecek bu para senin hiç ummadığın yerden gelecek aklında bulunsun. Hayırlı geceler diliyorum.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Sevgili yazarlar bir süre burada aktifim fal baktırmak isteyenler mesaj kutumu yeşillendirsin.
ben bakarım bence burç yorumu uyduruyorum fal da uydururum gözüm kapalı bakarım.
Allah'ın emir ve yasaklarına karşı gelen yazarlardır.

Gayba iman, iman edenler için ana kuraldır.

Bakana da baktırana da hatırlatmadır.
görsel

Falımda bu göz gibi şeyin anlamını bilen.
güncel Önemli Başlıklar