bugün

(bkz: bedavayı görene kadar çubuğu yalamak)
(bkz: parası varken bir boka yaramayan insan)
stres, stres, stres.
Tüp bittiğinde tupe para vermemek için, ocağın elektrikli kısmını kullanarak karnını doyurmaktır. icabında bir hafta evde takılmak sokağa çıkmamaktır.
(bkz: böyle puşt gibin ibne gibin bişey)
londra' da yasiyorum diyince insanlarin anlamadigi bir duygudur. fakir derken karnimi doyurup yasayacagim bir odaya sahibim tabiki uzun yillardir. ama gerisi yok. mutlumuyum tabiki. bir odam olsun ve karnim doysun bir de bell's alacak param olsun yeter diye dusunen bir insanim. yaratan daha zor durumda olanlara be bizlere yardim etsin.
cumartesi gecesi evde oturmaktan bahsediyorsanız bok gibi bir şey.
Müthiş bi duygu.

Parfüm almak yerine Avon kataloğunu üstüne sürüyosUn. ne yicem diye düşünmüyosun çünkü yemek alcak paran yok. Sürekli aynı kıyafeti giyiyon. Rahat yeani.
ateşten kor.
iste tut ister tutma yakıyor.
Fakfakir olmak psikoloji bozucu maalesef, hadi fakirim de bari fakı olmasaydı, Fakfakirlik duble yol gibi, fakirliğin en alası artık.
Kötüdür heralde.
Öldürmüyor ama yaşatmayor da. Allah insanı gördüğünden aşağı düşürmesin. O kötü olur herhalde. Gelecekle ilgili hiçbir hayalim yok mesela benim. Günü kurtarma derdindeyim.
hissizlik hissettiriyor.
görsel
Böylem hayal kurarsınız sonra o hayaller içinde zengin olursunuz daha sonra elinizi cebinize attığınızda orada yuva yapmış sinek size küfür eder ya öyle bir şey işte.