bugün

benim hiç bir yan hesabım olmadığı için aralarında bulunmadığım yazarlardır.
radikal kemalist teorisyen ve memduh basqan aynı kişilerdir. evet..
iyi de teorisyene neden salak yazıyorsun onu anlamadım? bi siz akıllısınız işinize gelmeyen herkesi salak görüyorsunuz. gerçekten ayıp.
benim yapmadığım eylemdir ancak ekşi sözlükte fake hesaplarım var. fake derken çaylak hesaplar.
(img:#2239484)
Fake taksiye binmemesini önerdiğim yazarlar.
feyk hesabım

varank reyiz

silebilirsiniz.
Birden fazla hesap kullanan yazarlardır.

Sizin ben beyninizi sikeyim. Ne kadar boş insanlarsınız la.
Bu devirde Hesap açmak manasiz. Ben dönemlik hesap kiralama yoluna gidiyorum. Faturalandirdigimiz kira bedelini vergiden de düşebiliyoruz.
Birden fazla hesabı olan, buraya gereksiz derecede önem veren yazarlarımızdır. Yaz geç işte ne kasıyorsun bu kadar?
Hepimiz fake değil miyiz aq? Adım-soyadımla açmadım Ya hesabı.
Anonim olarak bi açıdan fakeiz
onlara bu şarkı gelsin ;

hangimiz sevmedik .

https://www.youtube.com/watch?v=dJGTK0C7S8w
Alkolik oldum
Gayim ama para bende.
ben kendimin fake'iyim zaten. fake hesap açsam anında çakılır.
Benim yedek hesap var. Nicki bedreddin.
10 tane falan,sevmedigim yazar olunca hunharca eksiliyorum. Kankalarimin sevmediklerini de eksiliyorum.
Bilin bakalım ne eksik :d.
Herkesin var. Keşke benim de olsa.
Fake hesap kullanan yazar olmaktan daha kötü bir şey varsa o da bir yazarın fake'i olmakla suçlanmaktır. Yani yazıyorum burada kanlı canlı bir insanım ama bana sen yoksun aslında diyor. Yolda yürürken birinin gelip "sen yoksun" demesinden farksız aslında. Varım işte, buradayım illa travestiler vardır gibi pankartlar mı açalım varlığımızı ispat etmek için ha?
insan ister istemez şey de düşünüyor "allah allah, gerçek olamayacak kadar mükemmel miyim acaba?"
Neyse, çok uzattım. bütün yazarlar fakemdir, silebilirsiniz. Hadi Biraz da siz tadın bu duyguyu bakalım.
Benim.

Burdan modlara uyarımdır. True benim fake hesabım, lütfen silin.
Ben mal gibi hep aynı ip'ler üzerinden açmaya çalıştığım için siliyor ipneler.

Lan olm imkan yok amuyum. Niye siliyorsunuz lan?
birinde iyiyi diğerinde kötüyü oynayan karı kıza yazamadığı ana hesap yerine fake hesap kullanarak kadınlara yavşayan tiplerdir.

bikaç gün içinde hem moderasyona hemde uludağ sözlük başlıklarına bu konuyla ilgili alakalı yazarları ifşa edicem evet..
görsel
Sadece caylak oldugumda sevgilimle mesajlasmak icin kullandigim bir fake hesabim vardi. Ne entry giriyordum ne de oylama yapiyordum. Fake hesabi sildiler bu hesabimi da bir ay caylak yaptilar. Bu dedigim bes sene onceydi. Simdi denetim nasil bilmiyorum.
Ben kullaniyorum hatta sömuruyorum fake hesabı *
Üç feyk alma girişimim de silikle sonuçlandı nasıl alıyorsunuz bana da öğretin.