Yakın zamanda beklenendir. Az kalmıştır.
kapatamazsın, sadece dondurabilirsin.

zuckerberg.
(bkz: mwitter)
girişler için özel bir proje yapılmakta ekibim ve benimle. Kapatılması beni ve benim gibileri zengin edecektir.
halkımızı esir alan bu tür şeytan icadı internet sitelerinin kapatılması ülkemiz açısından çok faydalı olacaktır, sayın başbakanımız gibi kararlı ve güçlü bir liderden beklenendir.
O kapatılmadan ben dün gece hesabımı kapattım. Umarım kapatılır, içinde bulunulan ahlaki çöküşte ciddi bir rolü vardır. Özgürlük mü? Evet o beni de düşündürüyor ama gerçekten fayda zarar hesabı yapınca kapatılası.
an itibariyle star habere gore tib harekete gecmi$. bu bahaneyle sosyal gençliğe donu$ olabilir.
http://sosyalmedya.co/fac...k-kapatiliyor-son-dakika/

başbakanın kurdelesini hazırlayınız(!)
çokça konuşulan konudur. 1-2 güne o da kapanır.
amaç kendini ülkeye düşman edip kendinden sonra gelecek olan cemaat adamının kendisinin yaptığı saçmalıkları düzeltip kahraman yapmak .
muhtemelen bir arkadaşının rte'ye yoğun oyun isteği göndermesi sonucu olacak durumdur.
milletin hayr duasını almaktır. gerçekten çok lüzumsuz bir hede.
sorun yoktur an itibariyle rahatça girilebilmektedir.
buradaki habere göre her an kapatılabilirmiş:

http://odatv.com/n.php?n=...ina-sorusturma-2501151200

ya bu çok saygıdeğer yöneticilerimiz, hakimlerimiz, bu işlerle uğraşanlarımız tam bir su katılmamış ... lar (orayı isteyen istediği gibi doldursun, anlayan anlamıştır), daha önce youtube kapandı, twitter kapandı, bir çok site mahkeme kararı ile erişimi engellendi de ne oldu, millet 2 dns numarası değiştirdi, yine çatır çatır sitelere girdi, yani bunu yapıyorsun da ne kazanıyorsun, kendini avutuyorsun o kadar...

kapatın ulan, nasıl olsa bir yolunu bulup yine girecez yine girecez, kapatmazsanız namertsiniz ulleeyynnn...
ilk değildir.
boşalan çıkmıyor, facebook kasmaya başladı. kapatıp açsınlar düzelir. o yüzden yapıyorlardır.
bir gün mutlaka kapatılacak olma durumu.
Açık olduğunu söyleyen kim ki?

(bkz: facbook)
facbook'u bilmem ama facebook kapatılır.
zararı yok.
(bkz: yaşasın twitter)