bugün

entry'ler (15)

istanbul da oy kullanacak mhp lilere açık çağrı

Çare Sarıgül'den çaresizliğin geldiği son nokta.

deniz seki

Güzel yüreğinin kurbanı olan güzel insan. Allah yardımcısı olsun.

sarıgül ün öğretmenlere kıyak vaad etmesi

Hangi çalışan çalıştığı saatler boyunca 30-40 hatta daha fazla ergenle muhatap oluyor da öğretmenin çalışma saatini ağzına alabiliyor bu insancıklar... Ama ulaşımın ücretsiz olması saçmalıktır, öğretmeni zavallı gibi göstermekten başka işe yaramaz! Sarıgül'den de bu beklenirdi.

facebook un kapanması

Yapmacık insanların saçma sapan paylaşımlarından kurtuluşumuz olur, ben Facebook kullanmayalı dört gün olduysa da herkesin kapansın istediğimdir.

whatsapp kullanmayan insan

insanlardan bıkmış, kendi haline kalmak isteyen insandır.

yapılan kötülüğe iyilikle karşılık vermek

Yapmayı düşünüyorum, utanır mı sorusuna cevabım muhtemelen hayır, ama ya utanırsa? Ya insan olmakla yetinmeyip insan gibi davranmaya karar verirse? Buna değer sanırım... Ne kaybederim ki?

ideal öğrenci yurtları

Klasik özel yurt, fazla bir şey beklememek lazım. Ama çok güzel en güzel arkadaşlarımı vermiştir bana.

facebook un kapatılması

O kapatılmadan ben dün gece hesabımı kapattım. Umarım kapatılır, içinde bulunulan ahlaki çöküşte ciddi bir rolü vardır. Özgürlük mü? Evet o beni de düşündürüyor ama gerçekten fayda zarar hesabı yapınca kapatılası.

yakışıklı erkekle evlenen çirkin kız

Çirkin şansı, çirkin öz güveni, çirkin şeytaniliği gibi bir çok özelliğini kullanıp, güzel kızın önüne geçmiştir. Güzel kız hala ben güzelim ekstra bir şey yapmama gerek yok diyerek köşesinde yalnız başına oturur...

çapkın erkek nasıl durulur

Durulmaz. Bu kadar basit ve net. Benden sonra değişti sanan kızlar, kızlarımız kendinize gelin.

karşılıksız duyguları karşılıklıya çevirmek

Karşılıklı duyguları karşılıksıza çevirmek daha kolaydır.

sabah uyanır uyanmaz düşünülen şeyler

Hala aynı işi yapıyor olup, oraya yine gideceğin endişesi.

1 60 boyundaki tipsiz kız

1.70 boyundaki güzel kızdan çok daha şanslıdır.

mutsuzum

Mutsuzum dedikçe mutsuzluğun doruklarına ulaşırsınız.

inanmış olmanın verdiği dayanılmaz hafiflik

inanmayıp huzursuz olmaktansa inanıp yükü karşınızdakine atmaktır.