bugün

bildiğin uzak doğulu kızın biridir resimleri için de
(bkz: google)
sürekli yalnızlıktan dem vuran, her fırsatta aşk istediğini belirten arkadaşımız. sanırım kendisi seksomanyak tabir edilen hastalığa sahip.
(bkz: görkem le konuştum haberler iyi)
göğüslerine ayrı bir facebook hesabı açması gereken hatundur.
o kadar da güzel bi kız değildir. mal mal bakışlar kasıntı duruşlar falan.. he güzellik sadece memedir diyorsanız buyrun aşağıdaki linke de bir göz atın *
http://www.tarim.gov.tr/h...ap/sigircilik/inekson.jpg
adina bu kadar entry girilince soyle bir sey oldugunu dusundugum kiz;
[görsel ]

edit: (bkz: #2893238)
türk, mürk değildir sahtedir, fakedir. göz var nizam var, bal gibi latin bu. hem böyle bir "Türk kızı" kalkıp profiline adam arıyorum yazmaz.

--spoiler--
Interested In:
men
Relationship Status:
Single
Looking For:
Friendship
dating
A Relationship
--spoiler--

http://tr.netlog.com/PeriJixx adresindede görüleceği gibi böyle hesapların sahte olduğu 1 mil öteden anlaşılabilir. ama resimlerin altlarındaki yorumları okumak eğlencelidir.

(bkz: arti repini verdim dostum)
büyük ihtimalle zengin ve bosanmis bir ailenin kizi olma olasiliginin yaninda , hic parasi yokken bu vucudu sayesinde iyi para kazanmis olabilir.

yada ; hepimiz tikyiz der.

ancak bu kizi görünce demi muur'un ahlaksiz teklif filmide aklima geldi 10 milyon vereyim bi kere ver. * bu profilden ancak bunu anlayabiliriz , sirf reklam kokan resimler bu resimleri bu sekilde bir siteye koyacak cesaretede soyliyecek bir sözüm yok. zira kendisini sinayacagim cok merak ettim tepkisi ne olacaktir.

sonuc itibari ile eglenilecek kizdir , sevisilecek kizdir hatta defalarca kez ancak hepsi bu kadar hatta koluna takip gezecek kiz bile degildir dedidigim gibi onunla havai'ye giderseniz sizinle gelecektir sanirim. ama hadi gel alsancakta bir barda sana bir icki ismarlayim cümlesine sicak bakmayacaktir.

dipnot olarakda cok killi oldugunu ve vucudunun cogu yerine epilasyon yaptigini tahmin ediyorum ,kaslarini almasaydi eger sanirim tek bir kasi olacakti ve makyajsiz hali igrenc. he sorarsaniz eger neden bu kadar yazdin diye? evet yazdim cunku gercekten seksi bir hatun , ama bir erkegin aklina cinsellikten baska birsey getirmiyor. sonuc itibari ile sadece güzel ve seksidir kattiyen harika degildir.

harika olan kadin bir erkege pembe panjurlu ev ile bebelere balon hayallerini bir arada kurduran kadindir.
harika kadin denen sey bir erkegin ilk basta sadece ama sadece sarilmayi arzulayacagi kadindir.
cesuryürektir, yani türkiye'de hangi güzel kız kendini böyle sergileyebilir, *ikerler valla. Bi de üniverstenin adını yazmış bu millet kapıda bile bekler şaşırmam.
--spoiler--
benm favori fotom bu her gun 3 posta asılıyorum bunla
--spoiler--

Bir fotoğrafı altına girilen not.
*
bu facebook'a üye olmayanlar için orjinal kız görkem elçin.

--spoiler--

görsel

--spoiler--

aynı isme sahip erkek versiyonunu isteyen için erkek görkem elçin.

--spoiler--

http://www.imcajans.com/profil.php?an=1196898792

--spoiler--
bu kız, çok büyük stratejik hata yapıyor.
gözlerim güzel mi oylamasına katılmış, birisi ona;
+ şştt hanım kız yanlış yerdesin. göğüslerim güzel mi oylamasına katılman gerekiyor.
bilemedin;
+şştt yavriiii göğüslerim büyük mü oylaması varken ne o öyle gözüm güzel mi müzel mi diyorsun
demeli. yaa, yaa.
ben bunun sütünü sağıp satarım paraya da para demem yani diye yorum yapılacak kişilik.
kanımca üzerinden "seksi kız fotoğrafı koysam ne kadar üye toplayabilirim acaba?" deneyi yapılan,fotoğraflarda da belli olduğu gibi (bkz: dalmaçyalı) fena dalga geçilmiş ne idüğü belirsiz insankızı.
yazıktır lan

edit:eksi veren arkadaşım,açık etme bu kadar kendini,herkes hata yapabilir.hadi sil şu sayfayı da yorulmasın millet süt fabrikası kılıklı kızın fotoğraflarıyla.*
an itibariyle online olan kız.*
(bkz: istediğimiz bir rep)
çirkin sayılabilecek bir kız. göğüsleri de silikonlu zaten. *
çok dikkatli incelendiği vakit görülecektir ki, bu ilginç avradın kıçı 2 lob, göğüsleri de 2 tane.. ilk başlarda hayretler içinde kalsam da, dikkatimi toparladıktan sonra kesin kanıya ulaştım, değişik bir tür. vajinası olmasından ise ciddi şekilde endişe ediyorum, daha hazırlayamadım kendimi.

yeni bir oluşuma gitmek lazım aslında, ben başını oluşturmaya hazırım, yeterki sıkıntıyı çözelim.
bir nevi pamela anderson'un yerli şubesi.
facebook'un diğer 6 harikasını merak etme sebebidir.
--spoiler--
Gorkem is one of the popular people on Facebook.
--spoiler--

biz yaptık.
bir kaç güne kalmaz hükümet görkem'in meme başları için türbana özgürlük kampanyası başlatır, kemal abi tüm bikinileri satar, ek gelir sağlar. yalnız gelecek dönem ab başkalığı sırası fransa'da. sarkozy tilkisi asılmasın hatuna, racona ters yapmasın? zaten üyeliği de kabul etmiyo deyus!
relationship status * da single yazıyo. pek şaşılacak bir durum değil doğrusu. bu kızla çıkacak insan kişisinin hoşgörü abidesi olması lazım ki katlanabilsin bu kıza yapılan asılmalara. *
dikkat edelim bu kız göğüslerinde nükleer başlık taşıyor olabilir. her an patlayabilir.
http://www.facebook.com/p...p;id=1058514162#pid=14430

lan bunun meme uçları nerde? hayır o kadar aşağıda olamaz!
nedense bende purple'ın aldığı fake bir hesaba bulduğu resimleri koyarak sözlükteki sazanları avlamaya çalıştığı hatun gibi gelmiştir. hadi bakalım...
sol framenin ebesinden ne istediği halen daha anlaşılmayan kız.