bugün

istediğiniz kişilerin değil ama istemediğiniz kişilerin eklemesi.
insanların özel hayatına istediğinizden çok daha fazla şahit olmanız.
insanların özel hayatınıza istediğinizden çok daha fazla şahit olmaları.
saniye başı bir şeyler paylaşanlar.
mavi ve beyaz fon üzerinde siyah harfler, hep aynı tarz klişe iletiler gibi haklı sebeplerdir.
(bkz: olric)
500 üyeyi geçmeyen sayfaların abuk sabuk paylaşımlar yapması.
durumumu beğen, yorum yap, doğum günümü kutla diyen, saçma sapan şeylere davet eden insanların gittikçe artması.
salak saçma şeyleri bırakma kararıdır.
Twitter' daki samimiyeti gördükten sonra facebook' tan soğunması normaldir.
insanların her otu boku oraya yazmasıdır.

--spoiler--
ilaç içmem lazım, of sıkıldım, of bunaldım, uykum yok, karnım acıktı vb...
--spoiler--
herşey ama herey,
kopyala yapıştır,
kopyala yapıştır,
kopyala yapıştır,
kopyala yapıştır,
kopyala yapıştır,
kopyala yapıştır,
Herkesin filozof gibi manalı manalı sözler paylaşması.
@.... şeklinde yazılan ifadeler.
fazla amele kaynaması.
Bugune kadar sogutmadi hicbir sey beni facebook'tan sagdaki hicbir ise yaramayan, chat amacli icat edilip bilgisayarimin seksensekiz adet /gun oraninda bloke olmasini saglayan sutun kadar.
bide bunların 0.facebook tan girenleri vardırki artık, gün boyu şarkı sözü yada akıllarına gelen abuk sabuk sözleri paylaşırlar. en son arkadaşımın birinin özellikle 0.facebook tan kemerde yat keyfi yazması beni benden almıştır...
sevgiliyle ortak profil açma saçmalığı..
profil resmi: manzara
arkadasları: (öz) güvensizlik, görmemişin oğlunun çükü, esra erol
favori şarkı: bim bam bom - yasemin kumral
*ergenlerin filozof kesilmesi.
*Yaşadıkları her şeyi bizimle paylaşmaları yeter ulan istemiyorum yok @bodrum yok waffle yapmak falan silersin sonrada mesaj atar.
*şizofreni takıntıları. Öyle kötü acımasız yaşamayanın bilemeyeceği bu hastalığın iyi bir şeymiş gibi bir sürü sayfa ismi vs. olması.
Bir arkadaşınızın profil durumuna sıkkın:, yorgun, mutlu yazması. Bize ne senin ruh halinden arkadaşım. Ilişki durumuna artık birşey demiyorum faydalıdır ekim herifi sevgiline asılmaz.
hayatın sırrını bir o çözmüş de kimseler bir boktan anlamıyormuş gibi yorumlar yapan çömezleri gördüğün zaman, bu çoluk çocuk yuvasında işim ne la benim dediğinde kıçını dönüp gidiyorsun.
sıkılmak.
bu sitede kanka olduğuz kişinin yolda karşılaştığınızda selamınızı almaya üşenmesi.
-habire birilerinin seni dürtmesi
-gereksiz grup ve sayfa önermelerinin yapılması
-alakasız olduğun insanların seni eklemesi
-facebook'un habire kafayı yiyip abuk subuk şeyler yapması.
Facebook uygulamasıyla iphone blackberry gibi telefonlarla facebooka baglanıyormus görüntüsü veren ergenin gerçekteki telefonuyla* profil resminde yakalanması.
durduk yere online olduğunun farkına varmak. akabinde çok geç kaldığını fark edip gerekli gereksiz kişilerin seni mesaja boğması.
-cücük iskender ve süzük sezar tipi şairler,

-xd diye gülen elemanlar,

-bedbin, bedbaht durumlar belirtenler,

-kıllar tüyler yünler..
güncel Önemli Başlıklar