bugün

An itibari ile farkettiğim 475 organizma! bana "insan" olmayı bir kez daha sorgulattılar ve şu fark ediliyor ki 23 çift kromozoma sahip olmak insan olmak değilmiş. nasıl bir organizma bunun fan'ı olabilir henüz anlayamadım.
internette her zamazingouyu yasaklayan zihniyet buna da bir el atsın en azından işe yarar bir iş yapmış olur.
(bkz: yarrakyiyesiceler)
hepsi de nerden tanıyorsun cem'i diye gözaltına alınasıcalar. malum şahıs uluslarası aranıyor. bu kadar hassas bir konuda her yola başvurulur.
Allah'ın yolundan dönülmez biçimde ayrılmış, eğer her şeyi affeden yüce rabbimiz kendilerini affetme yüceliğinde bulunmazsa cehennemde cayır cayır yanacak olan insan müsveddeleridir... Allah ıslah etsin...
bunlar insan olamazlar,

olnlara ithafen,

siz insan olamazsınız!! * *
dünyadaki çoğu sıradışı katilin birsürü fanı vardır. tabi ki bunlar çok daha büyük cinayetlerdir fakat yine de sıradışıdır. bu mahlukatların da hayranları vardır işte yapacak birşey yok. örnek için (bkz: charles manson)
(bkz: orospu çocukları)
(bkz: hell yeah)*
yorumumu da yapıcam. gerizekalı şizofrenik moron embesil ot cinsi antipatik manyitik beyni s*kiyle döner bıçağı arasına sıkışmış az gelişmiş terliksi hayvanlar.
Eee salaklığın sonu yok dedirten olaydır. allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsındır.
(bkz: kızılcık sopası)
insanlıktan çıkmaya hazır olan kişiler cem garipoğlunun yöntemlerini yenilikçilik bir devrim olarak görmüş olmaları olasıdır.
bilinçsizlik, akılsızlık...

sitede kenan evren fanları bile var.

yolunda gitmeyen bir şeyler olmalı.
bir ruh hastasının açtığı grubun fanlarıdır. sayfada cem garipoğlu adı altında yazdıklarını sağlıklı bir insan yazamaz.
başka münevverler bekliyoruz diyebilen pislikler, hayvan bile değil bunlar.
münevver'le ilgili gruba cem hakkındaki cinayet fantezilerine kıyasla daha samimi olan gruptur.

cem'in yeri belli, ona hayranların da yeri belli oluyor haliyle. fakat münevver destekçileri cinayeti gölgede bırakacak ceza yöntemleriyle malum cinayetin zanlısından daha cani olduklarını belli ediyor.
cem garipoğlu ndan daha göt insan topluluğudur.
2158 kişilerdir, içlerinde türbanlılar falan bile var. çok enteresan.
ilginç insanlardır. hayatında kan görmemiş bu insanların erkekleri "ben olsam ben de yapardım." demekte, kızlarıysa vefat etmiş birini hafifmeşreplikle suçlamaktadır.
ilgi çekmek isteyen ucubelerdir.
türkiyede yaşayan namussuzların öğrenmemizi sağlayan fandır. birde bunların arkadaşları vardı suratlarına tükürecek.
ana avrat sövülesi fanlardır.
hayatlarında gram sevgi görememiş, ezik insanlardır. dikkat çekmekten başka bir şey değildir yaptıkları. orospu çocuğu nedir sorusunun cevabıdır kısacası.
bir test yapılsa kan grupları belirsiz çıkacak gruptur. hayatta mağdur olma ihtimallerini sıfır görürler. ancak başka bir başka cem kendilerini ya da kız kardeşlerini güvenlik kamerası olmayan bir mekanda gitar çantasına yerleştirdiği zaman anlarlar neye taraf olduklarını.
ya henüz çocuktur ya da dikkat çekmeye çalışan özenti gençlerdendir. çoğu facebook doğum tarihlerini istediğinde kendi doğrum tarihini yazamaz çünkü henüz 18 değillerdir.
(bkz: birileri şu çocuklarla ilgilensin)
sogutucu fanlardir.
güncel Önemli Başlıklar