bugün

boşver demektir herhalde biri gelir biri gider anlamındadır.
bir taraflarına kına yakanı bile vardır.
Arkadas listesinden cikarilmasi gereken fesat insandir.hatta basin engeli gitsin.
insan değil olsa olsa bir ergendir. Böyleleri kızın teki sayfaya girip selam yazdığı zaman beğen butonuna adeta tecavüz ederler.
Destek veren insandır uzulme demeye calısandır.
laf olsun torba dolsun diye her şeyi beğenen insan.
(bkz: Ciğerci kedisi).
bir erkek 'ilişkisi yok' yaptığında kızların beğenmesini anlayabilirim.kızlar içinde erkeklerin beğenmesini. beğeniyosundur,hoşlanıyosundur vs. ama aynı cinsin beğenmesine anlam veremiyorum. gay/lez misin gardaş ?
ilişkiyi bitirende veya diğerinde gözü olan insandır.
(bkz: fırsatçı golcü)
(bkz: leş kargası)

--spoiler--
cıvık müdürüm afedersin
--spoiler--
kanka arkandayım tribine giren ergen ruhlu insan kırıntısı olması muhtemel şahsiyettir.
yorum olarak; boş ver kanka biri gider biri gelir takma kafana xD yazması muhtemel insan.
tekrar ilişkiye başlandığında gündeme gelecek ve dumur olacak kişidir.
Ekmeginin pesinde olan insandir. hemcinsi ise begendigi hollandali doktorlara gosterin.

not:bahsi gecen zimbirtiyi kullanmiyorum.
notunnotu:oyle yapiyormus bu cebis demesinler diye yazdik kullandigim zaman pembe maske reklamini bile begeniyordum begenmek yorgun dustum.
kimse almasun seni, yine bana kalasun demeye çalışmış insandır.
karşı cinstense kendini fark ettirmeye çalışan insandır. bu ayrılık onun işine gelmiştir.
tek tabanca takımına hoş geldin mesajı verme çabasıdır.
"zaten o çocuğu hiç gözüm tutmamıştı" insanıdır.
face'ten ilişki yapıcak kadar sanal adamlara sanal arkadaştır tencere kapaktır.
Kizi kapacagindan dolayi sevinen adamdir.
insanı dost mu düşman mı diye tuhaf bir ikileme sokan insandır.
Başlayan ilişki durumunu beğenen kadar gerizekalı olan insandır. ilişki durumunu facebook'a yazan da ayrı bir gerizekalıdır. Aha bakın ben bununla çıkıyorum der, millet de beğenip onaylar. Sanki beğenseler ne, beğenmeseler ne. Ama millet gösteriş meraklısı tabi.
karşı komşunun kızı hatice var kanka onu ayarlarız sana boşver demek isteyen insan tiplemesi de olabilir.
"elele film izlemenize uyuz oluyordum zaten, ohh olsun!" diyen mutsuzlukla beslenen insandır.