bugün

Yolda görse selam vermeyeceği ya da vermeyenleri eklemeyen kaliteli insandır.
benimdir. 6 tane var.
Birkaç sene öncesinde 1000'in üzerindeydi arkadaş sayım, tabi gereksiz insan yoğunluğunu görünce temizlemeye karar verdim. Önce profil fotoğrafı olmayanları, sonra belli bir gruba mensup olanları(fan içerikli hesaplar) ve sahte hesapları temizledim. 3-4 sefer uğraştım şuan 300 civarı arkadaş var. Gayet de memnunum.
bende 1600 kişi var 1300 ünü tanımıyorum, silmeside büyük uğraş şimdi.
cem yılmaz diyodu ya "düşünsenize benim 1 milyon tane arkadaşım olabilir mi" diye. hay amk bende de bi ara bin küsurat vardı. hesabı hepten sildim kafa rahat.
ezik değildir. hele de erkekse ah canımdır. ne güzel önüne geleni eklemiyordur. sadıktır.
South Park ta hiç arkadaşı olmayan cocuk.
tanıdıkların 5-10 yaşında ki çocuklarını dahi ekleyen insan modelinden daha çok ezik değildir.
bence eziklik değildir sadece her önüne geleni arkadaşı yapmayan kimsedir. tabi yapanlara da her önüne geleni arkadaşı yapıyo diyemeyiz. yanlış anlaşılmasın.
not:eksilemeden önce iyi düşünün.
facebook'ta bin tane -sözde- arkadasa sahip olmaktansa, disaridaki sosyal hayatta üç bes tane arkadasi tercih eden, kedi ve köpek dostlarıyla da vakit geçiren, sayılarla işi olmayan, olgun insandir.
en az facebook denen popüler kültür dayatması siteyi kullanan ezik kadar ezik olandır. ne daha az eziktir ne de daha fazla...
1000 üstü arkadaşı olup hiçbiriyle görüşmeyen evden çıkmayan tanıdıklarım var. bu tip az arkadaşı olan ezik tiplemesine oldukça uygun aslında.
Facebook ta fazla arkadaş sayısıyla sükse yapacağını sanan eziktir asıl.
listesinde 5 de 500 de olan aynidir.5 olan ayni isyerinde calisip karsilikli masalarda oturarak Facebooktan günaydin mesaji atan salaktir.

Facebook su ise yaranaktadir, kimin dogum günü var hergün gözüne sokularak,unutturulmamakta,duvarina iyiki dogdun yazarak,dogum günü hediyesi masrafindan kurtarmakta, her daim iyi arkadas listesinde kalmaktir
listesinde 5 de 500 de olan aynidir.5 olan ayni isyerinde calisip karsilikli masalarda oturarak Facebooktan günaydin mesaji atan salaktir.

Facebook su ise yaranaktadir, kimin dogum günü var hergün gözüne sokularak,unutturulmamakta,duvarina iyiki dogdun yazarak,dogum günü hediyesi masrafindan kurtarmakta, her daim iyi arkadas listesinde kalmaktir
kime göre neye göre ezik diye sorasım geldi. facebookta standart arkadaş sayısı kaç olmalıdır? bilmem kaç bine göre mi, bilmem kaç yüze göre mi, yoksa henüz 100 sayısına ulaşamamış olana göre mi nedir, aydınlatın beni.
en iyisini yapan insandır.
herkesi ekleyen, ilişki hanesinde, en az 50 kardeşi görünen, bağırsak faaliyetlerinden yatış saatine her şeyi durumuna yazan, "ezik"ten yeğdir.
(bkz: aa bu benim lan)
o değil listedekilerin çoğu da kardeş, kuzen muzen... çok ezikim lan.
(bkz: facebook üzerinden karakter tahlili)
(bkz: seçilen değil seçen olmak)
binlerce tanımadığı arkadaşı olan ameleden daha iydir.
x: hapşııııı !!
y: çok yaşa
x: pardon isim neydi? ve x y'yi ekler.

feysbukdaki durum artık bu hali almışken listende 10 bin kişi olsa kaç yazar diye sormak geliyor içimden.
olması gerekeni uyuglamaya dökendir. zira mutludur kendisi daha az dedikodu daha az safsata daha az hainlik ve iki yüzlülük.
facebooku olmayan kızdan daha az ezik olan kızdır.*