bugün

ıq seviyesini düşürmek istemeyen insandır.

(bkz: facebooktaki kaç yaşındasın testini çözmek)
(bkz: bu ne lan!)
10 dk sonra hesabın kapanıp kapanmadığını öğrenmeye çalışırken tekrar hesabını açan insandır.
biraz kafa dinlemek istiyor olabilir. zira o kadar gereksizdir ki.
arkadaşın, 'olm ben sana bi tek ordan ulaşıyordum lan' demesinden sonra tekrar feysbuk hesabını açan insandır.

(bkz: ben bugün bunu yaptım)
facebook'u protesto ediyordur.

(bkz: böyle moderasyon olmaz olsun protestosu)
sevgilisi olan insandır.
sevgili tekmeyi koyunca tekrar hesabını canlandıracaktır. gitmeyin üstüne bu kadar.
ilgi çekmeye çalışıyordur.
2 gün sonra açacaktır.
daha ilerisi için; * tadır. *
derin bir anlam yüklenmemesi gereken durum
yüzde sekseni hesap silmeyi bilmediğinden bu işlemi yapmaktadır.

hesap silmek için yardım merkezine delete account yazıp gelecek ilgili ekrana bilgilerinizi girmek yeterlidir.
amacının ne olduğu pek belli olmayan organizma.
ruh hali sebebi ile facedeki o gülümseyen fotolarını gördükçe sinirlenen insandır ve bu nedenle kapatmıştır.
alayına isyan ederken facebooku unutmayan insan.
Eşşeğin siki mınakoyim sanane diyen insandır. Tam istediğim topluluk var burada, kendini facebooka adamış onlarca gerizekalı. Neyse söze geleyim. Facebook hesabını bir dondurup bir açan kişiler vardır belki yan tarafta millete gözükmek, kendini hatırlatmak için yapanlar vardır. Bir de facebook ve bunun kölesi olan aptallardan bıkan insanlar vardır ben gibi. Onlara sizin akıl seviyenizin yeteceğini sanmıyorum. Kendince bu adamlardan prim yapmaya çalışan dangalaklara sözüm şudur ki ; o ergenlikten çıkamayan karı kızların profillerinden çıkmayan, arkadaş teklifini reddedince sikerim senin yapacağın işi deyip sikmekle o kızı aynı cümle içerisinde geçince azıp o kıza bakarak 31 çeken aklınızıda, facebookunuzada sikerim. Sözlük akıl ol akıllı.
(bkz: aa bu benim) bence en iyisini yapıyordur.
genel olarak uzun vadeli olan ilişki yaşayan çiftlerde gördüğüm olaydır.
aferdesiniz ama:

(bkz: orospunun tövbesi yarak görene kadardır)

yani birinin fotoğrafına bakmak ya da ona mesaj göndermek zorunda kalınca mecburen tekrar üye olur facebook'a.
yaz sonu yapmayı planladığım eylem.
arkadaşlarının gözünde (bkz: merak etme geri gelecek) insanıdır .
facebook tarafından geri döndürülmeye çalışılan insandır. evet, facebooktaki mantık hatası şudur efenim, zamanı geldiğinde sohbet edecek kimse yok ibaresini gözüne sokmaktan hiç çekinmez, ama hesabını dondurmak isteyenin karşısına x senin arkadaşın ve gidersen seni özleyecek, y senin arkadaşın gidersen seni özleyecek gibi 5-6 tane genelde alakasız insanın ilgili kişiyi özleyeceğini söylemeye de hiç utanmaz. hiç muhabbetin olmasa bile seni özleyeceğini dile getirir. garip ama bu böyle.
dondurma sırasında facebook'u yararlı bulmuyorum şıkkını işaretleyecekken, "olm adamlara ayıp olur lan" diyip, "başka bir facebook hesabım var" şıkkını işaretleyen insandır.
adamlar uğraşmış bişey yapmış. şimdi sırf sıkıldım diye ipneliğin lüzumu yok diye düşünen insandır.
bendim bu. sonra "L.O. strikes back" diye geri döndüm falan. iyiydi tabi. heroes sylar'ının "i'm back!" demesi kadar karizmatik olmuyor ama maalesef.
facebook gibi hiçbir işlevi olmadığını düşünen insanın yaptığı gayet mantıklı bir harekettir. sorarım ne yapacaksın milletin ne yaptığını, kiminle çıktığını, abuk sabuk yukardan aşağıdan çektiği özenti resimlerini. işte bu yüzden dondurdum hesabımı. millet iki tane video paylaşçak bende izliicem diye saçma sapan bir siteye kişisel bilgilerimi veremem.**
kafasını toplamak isteyen bunun içinde internetten uzaklaşması gerektiğini bilen bir insanın yapacağı iştir.