bugün

yepyeni bir sazan grubu. hayırlı olsun. bir hafta sonra bu grup da bir milyona ulaşır, biz de acı acı güleriz..

http://www.facebook.com/group.php?gid=39345449452
http://www.facebook.com/group.php?gid=43330546318
faydası: Gold üyelik size sahte hesapları bildirecek ve listenizden temizleyecek sahte olmayan ünlülerin hesaplarını artık öğrenebileceksiniz..

yok böyle birşey, benim 10'dan fazla ünlü hesabım var biri deşifre olsun sözlük hesabımı silerim.. imkansız yani..

faydası: sınırsız ekleme yapabileceksiniz..

facebook'ta ah be abi ekleme kotasını doldurdum deyip de birisini ekleyemeyen varsa
girsin gruba keklensin..
"olm nerden geliyo bu kadar çok spam ya" diye kendi kendine soranlara "işte sebep bu ve bunun gibiler" denilesi grup. sen böyle uyduruk kaydırık şeylere üye ol, adamlara bilgilerini ver, adamlar da o bilgileri bir şekilde değerlendiriyorlar tabi.
ciddi ciddi üye olan ve faydalarını sorgulayan insanların olduğu grup. bravo...
facebook listemi hafifletmeme yarayan facebook grubu. bu gruba üye olduğunu gördüğüm kişileri listemden çıkartıyorum. bu kadar sazan ve gerizekalı bir insan benim arkadaşım olamaz, olmamalı.
facebooktan soğuma nedenlerinden biridir.hatta öyle bir şey ki diğer sazan gruplarında olduğu gibi millet atıp tutmasın diye grubun duvarı açılmamış, buna rağmen şimdiden 3.909 üyesi var ve gün geçtikçe sayıları artıyor, artık gerçekten fazla olmaya başladılar. ** (bkz: facebook ta nasıl sazan olunur bilmek ister misin) (bkz: facebook ta gold üye olmak isteyenler)
cahil arkadaşlarımı tanımama vesile oldugundan dolayı kuranlara teşekkür etmek istedigim gruptur. Onlar üye oldukça ben utanıyorum.
seviyeli facebook kullanıcılarının, arkadaş listelerinde revizyona gitmelerine neden olan uydurmacadır.
buna inanan ciddi anlamda maldır.
yemekteyiz programının çok izlenmesinden tutun da akp'nin yeniden seçilmesine kadar bir çok şeyi açıklayacak sosyolojik olay.

e sen eşşek olursan binen çok olur tabi.
sazan kişilerin atlayıp üye olduğu gruptur.

S:merve ben bugün facebook gold üyeliği kazandım.
M:eee nolmuş yani.
S:bende anlamadım, birşey olduğu yok ki.
M:akıllısı bulsa beni şaşardım...
şu anlık 74,923 sazan üyenin bulunduğu üyelik şekli.
sözlüklerdeki başlıklardan sonra sayıları hızla düşen gruplardır. önce üye olup sonra silenler kimlerse çıksınlar delikanlıca söylesinler.
facebook saçmalığının saçma gruplarından biri olmalı.
an itibariyle yaratıcısı ile internetten konuştuğum üyelik şekli,
bu elemanla ortak olursak internet alemi ilgniç şeylere tanıklık eder diyorum, söz sizse sayın kılıçdaroğlu..
facebook gold üyelik fasilitesine inanıp, mesaj atarak bu inancı tezahür ettiren bünyelerle, bu mesaji x kisiye gonderirsen y olacak diyenlere inanların aslında akraba olduklarını biliyor muydunuz?
facebook'un yeni üye söğüşleme yöntemi, daha önce yüklenen resimlerden özel olanların silinmesinde fayda vardır.
şunlardan farkı yoktur:

(bkz: profil arka planınızı kendiniz şeçin %1.000.000.000 çalışıyor)
(bkz: facebook kapanıyor 70.000.000 toplanıp bunu engelleyelim)
(bkz: michael jackson dirilsin isteyen on milyar kişi bulabilirim)
internette ne görse saldıran teknoloji görgüsüzlerinin yeni oyuncağı. facebook matah mı ki, gold üyeliği matah olsun? facebook'a üye olduğu için kendini adeta avrupalı hisseden, özünden utanan ve kopmak isteyenler keşkek keşkek sırıtarak üyelik başlatmışlardır. aslını, facebook'taki havuz başı ve güneş gözlüğü ikilisiyle inkar edenler topluluğunun tutunacak yeni dalı.