bugün

eşşek kadar adamların birbirlerine hakaret etmek adına kullandıkları vasat,kalitesiz sözlerdir. değerli sporsever totoş kardeşler, fair play denilen şey çıkarları ve hırsları bastırarak yaşamda üstün insan ruhunu ortaya koymak değilmidir. sevgi,barış,kardeşlik değilmidir. azıcık fair olun, azıcık play olun. kısacası adam olun lan!
olgunlaşamama göstergesidir.
fanatizmin insanları soktuğu rollerin dışa vurumudur.
takım desteklemeyin demiyorum hobi olarak yine yap.
ban göre gereksiz kelimelerdir koyu fenerbahçeli olmama rağmen

(bkz: fenere fenev cimboma cincon dememek).
eşşek kadar adamların top peşinde koşturduğunuda düşünürsek, gayet mantıklı söylemdir.
*
eşşek kadar adamların aslında eşşek kadar olmadıklarını anlatan durum.
var öyle bir adam ki kendisi akrabam olur. kendisi 26 yaşına gelmiş, mesleğini edinmek üzere bir vatandaş, neredeyse evlenecek çoluğa çocuğa karışacak ama utanmadan facebook'tan 8 taş yazıp yazıp kendini rahatlıyor orgazm oluyor. bir oldu iki oldu iyice abarttı derken en sonunda '' sen hala 8taşta mısın?'' yazdım kendisine ve cevap veremedi. benden sonra yazan beşiktaş'lı arkadaşlarına karşılık verdi( onlar da dalga geçmiyor ama dalgaya vuruyorlardı) ama bana bir şey yazamadı. kazık kadar adam olmuşsun aş bunları arkadaş diyorum ben bu adamlara.

adettendir not : 8 taşlıyım. ( şimdi dalgaya alabilirsiniz)
hepsi bizim ülkemizin takımı diyerek birbirini desteklemek yerine birbirine çamur atıp duran, galiba bizim ülkemize özgü, fanatik kesimin söylemidir.
Saçmalıktır efendim böyle şeyler doğru düzgün söyle geç ne farkeder o takımın ismini söyleyince ne o takımdan oluyosun ne de o takımı çok büyük aşağılamış oluyosun.
tahsil,cehalet,eşşeklik üçgeninde gidip gelen fair play yoksunu holigan söylemidir.
bunlar tatlı atışmalardır, hayatın tadıdır, herkes birbirine takılacak makara yapacakki hayatımız biraz renklensin, sonuç olarak gayet doğaldır, güzeldir.
Ergenliğin sadece fiziksel gelişimle ilgili olmadığının kanıtıdır.
türk futbolunu çökertmeye yönelik en ideal hareketlerden birisi. yani böyle söyleyerek nereye varmaya çalışıyorlar merak etmemek elde değil.
Rakibini Çekemeyen Tipik Taraftar.
ironiktir.

hani biz klavye başında yazyoruz.peki televizyon ekranları karşısında fenevbahçe diyenler?ayıptır.
halkın kültür seviyesiyle paralel bir davranıştır efendim. kendini fanatik diye adlandıran adam isterse üniversite bitirsin, doktora yapsın, hala o galatasaray'a cincon, fenerbahçe'ye fenev demeye devam edecektir. bu bir davranış bozukluğudur. bu tür artniyetli sözlerle rakip taraftarı tahrik, kendini ise tatmin etmeye çalışmaktadır. fanatizm aynı anda önyargıyı getirdiği için, insani ve ahlaki açıdan hoş görülmez ve hoş görülmemelidir.
birde bunların tek aşk beşiktaş, aşktır galatasaray vb. versiyonları var dramatik bir durumdur.

not:akçebatsebatsporluyum.
Neyin kafasını yaşadıkları merak konusu olan adamlardır

görsel
(bkz: orospu çocukları) diye tabir edilen insanlardır. sizin için öyle olmayabilir ama benim için öyle.
fanatik olabilirsin fakat saçmalamaya gerek yok dedirten insanlardır. fenev, cincon, 8taş falan diyince ne oluyor anlayabilmiş değilim. komik desen komik de değil. böyle saçma laflar kullanmakla sadece kendilerini küçük düşürüyorlar o kadar.
insanlıktan zerre nasibini almamış topluluktur.
Diğerleri hadi neyse de aziz başkanınız fenev diyor amk. Adam kulübüyle taşak geçiyorsa biz napalım..
(bkz: hiç yakışıyo mu ağzına o çocuğu)
beni benden alan bir durumdur zira küçük çocukların yendik şişirdik dolma biber pişirdik demesinden farksızdır. artık yeni bakış açıları daha zekice laflar gelmeli bu ülkeye ve bu dile .
eşşek kadar adamların fanatikçe takım tutması kadar salakça değildir .