bugün

kendi ayağını kendi yıkayabiliyor. bana ne gerek var? neyin göstergesi ki bu?
tabikide yıkarım kocam deilmi.
Yıkamam yıkattırmam.
Kızlar evet yıkardım dediğinde +, erkekler evet yıkardım dediğinde - puanla sonuçlanacak sözlük sorunsalıdır.
çok mu abes bir durum acaba? tabiki yıkarım.
hortumla komple de yıkarım. hem eğlenceli olur.
sengül hamamı tellak başvurusu iş görüşmesinde sorulan şaşırtmaca sorusudur.
yıkayamayacak durumda ise komple duşta aldırabilirim. ama eli ayağı tutuyorsa eşimin neden ben yapayım. çağ dışı bir zihniyettir bu.
bekar bir erkek olaraktan ıstırır, yalarım bile demek istediğim soru.
Ayak fetişi bi erkek olarak yıkamam ama yine de masum bi öpücük kondurabilirim ayaklarina.
yıkayan çıkarsa alırım gibi sanırım. ama hayat müşterektir. karşılıklı yıkama, yağlama, masaj olmalıdır. tek taraflı olması zorbalığa girer.
karımın ayağını tabi ki yıkarım. onun manikürlü pırmıklını yirim.
Yıkardım ve bence büyütecek bir şey değil bu.
Eğer fantazim var yıka derse yıkarım fakat ortada geçerli bir sebep yoksa yıkamam da yıkattırmamda.
''Hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde, yoksullukta ve bollukta, ölüm bizi ayırana kadar seni seveceğime'' diye başlarız cümlelerimize ayak yıkamak ne gerekirse altını bile temizlerim, babannelerimiz, anneannelerimiz yıkamamışmı eşinin ayaklarını ne varki yıkamakta öperim öper o ayakları
Kendisi yikayamiyorsa yikardim.
Bir ömrü beraber paylaşacağım insanın ayağını yıkarım, gerekir ise altını da alırım. Hayatı paylaştığım insanın ayaklarını yıkamaktan da gocunacak değilim. Hayatta her şey insan için ve her şey sırayla.
Sözlüğün foruma dönüşmesi vol3500 durumu.
Eğer bu bir hastalık nedeni ile yapılması gereken bir durumsa eyvallah ama keyfe keder karşı tarafın egosuna hizmetse amaç asla yapmam.
Yahu şimdi konuşunca cima meselesi ortaya çıkacak fakat bir iki kelam etmekte fayda var.

Arkadaş, her türlü haltı yediğiniz kişinin ayağını su ve temizleyici ile yıkamak mı ar geliyor?
Güldürmeyin.
Başka başlıkta da duş fantezisi ile dolup taşıyor ortalık.
ya millet sıçtığı işediği deliği bile yalarken ayağını yıkarken mi iğrenecek. biraz gerçekçi olun.
Kendi ayağını yıkamayanların ‘yıkarım tabe ya’ demelerini gördüğümüz başlık. Yıkamam, yıkattırmam. Sağlıksal sorunu varsa yıkayamıyorsa eşim olmasada herhangi bir insanda olsa yardımcı olurum.
Eğer ayağını yıkayamayacak bir durumdaysa karımın ayağını yıkardım. Onca sene hep çocuklara bakıp hem kahrımızı çekip hem evi çekip çeviren bir kadına az bile olurdu.