bugün

cinsel itminana ulaşamayan yarım kalmış made in turkish vajinanın , yani o esrarengiz deliğin yeni maceralara teşebbüs etmesinden ibaret bir durumdur.
türbanlı olması kuvvetle muhtemeldir.
türk degildir türkiyede yaşayan ermeni rum yahudi ateisttir vesselam.
(bkz: bakire değildir)
(bkz: orospu)
Elma ağacında yetişen armut doğurur. Beyaz babadan zenci çocuk gibi. Doğan çocuk ta afedersin orospu çocuğu olur.
evli adamla birlikte olan kadınla gün arkadaşı olabilir.

-hayatım, geçen kocamı aldattım. inanılmazdı!
+oohh... allah kabul etsin. ben de yeni bir sevgili yaptım. herif evli.
eşine üzülmekten başka birşey yapamayacağımız karakteri yerlerde sürünen kadındır.
eşini aldatan türk erkeğinin eşidir belki de. kısasa kısas kafasıyla yaşıyordur. olur ya. hayat müşterek malum.
Bunun Türkü, ingilizi, Almanı, Fransızı yoktur. Karaktersizi, cesaretsizi, midesizi ve de korkaklığı vardır.
ne yaptığını anlamazsınız bile. 5dkda işi pişirip bitirirler bile. her yer onlardan dolu ama ruhunuz duymaz.
türk değildir o kadın...

--spoiler--
Türk kadınlarının en büyük süsü türk oluşlarıdır. Onlar süslenmek için elmas veya zümrüt takınmıyorlar, belki üzerlerinde taşıdıkları o taşları süslemiş ve kıymetlendirmiş oluyorlar. Çünkü her türk kadını canlı bir inci ve paha biçilmez bir pırlantadır.

--spoiler--
Eşine aldatan Türk erkeği ile denktir. ikisi de ahlaksızdır.
Eşini aldatan türk erkeğinin benzeri.
Aldatmanın cinsiyeti olmaz, her ikiside karektersizliktir.
Hacılar millet tren yapmış çuçuu lokomotif diye diye dolaşıyor siz türk degildir diyorsunuz. nerede yaşıyorsunuz siz?
Aldatarak (yalan üzerine kurulan yuva) evlenenini gördü bu gözler. Temeli yalan olanın sonrası ne olmaz ki? dedirtir...
Ne kadar somun varsa o kadar cıvata vardır.siz döküm olun perçin olun sağlamına gidin.
bu tarz başlıklarda kadınlarımızla ilgili bir şey gözlemliyorum; asla erkekleri katmadan hemcinslerini eleştiremiyorlar. genelde kadınlarla ilgili aldatmalı başlıklara şunu yazıyorlar;

- eşini aldatan erkek kadar şerefsizdir.

- aldatan erkek ne kadar ahlaksızsa o kadar ahlaksızdır.

- karısını aldatan erkeklerle eşit değerdedir......

yahu arkadaşlar, aldatılan kadının kimle eşdeğer olduğu sorulmuyor. erkeği katmadan eleştiri bile yapamıyorsunuz.

bunu ; galatasarayı katmadan savunma yapamayan aziz yıldırıma benzetiyorum :D
Sayıları düşünülenden daha da fazla, bildiğim ve gördüğüm yetti de arttı.
Ahlak ve şeref yoksunu olduğunu düşünüyorum bunu yapanların.
Hele ki anne ise...

Ne denir ki, diyecek veya bu ahlaksızlığı tanımlayacak bir cümle kuramıyorum.

Allah kimseye göstermesin.