bugün

son derece katildigim beyan.

cunku biliyorum ki karim ne kadar cok baska erkekle sevisirse o kadar mutlu ve dinamik olur. yani her gece her gece ayni insanla seks sikilmaya sebep olacaktir. ve bu bir sure sonra evlilikte huzursuzluga yol acar. hem boyle problemlerin onune geciyoruz, hem karim mutlu oluyor. canim karicim ya.
Modlar göreve. Boku çıktı mk.
Eksi oy kasmak için gavat olunur mu.
https://youtu.be/_9J_KdmtJ0U?t=1m57s
görsel
umarım trolldür eğer değilse ülkede garip bir şekilde gavat oranı artıyor sayın seyirciler.
O zaman eşim deme çünkü eş sadece bir kişiye olur.
dr harleen quinzel denen yavşzar gavatlığın zirvesine doğru emin adımlarla ilerlemekte.
(bkz: gavat)
senin baban belli mi merak ediyorum sayın yazar.
(bkz: gavat alert)

onur duyarım ne lan bu arada? güldüm cidden. *
bu kafada olan biri büyük ihtimalle vurduruyordur.
Yüzde yüz hayattır.
konya, yozgat, erzurum gibi şehirlerdeki gizli gavat çomarlardan duyabileceğimiz cümle.
helal lan sana...
o zaman numarasını bir zahmet yaz da ihtiyacı olanlar rahatça ulaşabilsin yazık onun bunun ...pusuna para veriyorlar belki sana da harçlık verirler. gerçi böyle düşünen bir pezevengin eşi olduğunu düşünmüyorum olsa da bu düşüncelere sahip olduğunu sanmıyorum ama varsa ve o da bu düşüncelere paralel ise o zaman var bi ibnelik sizin kanınızda.

düzeltme: bu arada yukarıda hayat kadınlarına atıfta bulundum bu işi yapan kişi onlardan daha aşağıdadır gözümde hiç yoktan onlar bu işi zevk için yapmıyorlar hatta aralarında zoraki yapanları dahi vardır fakat buradaki durum onları dahi temize çıkarır.
onur, duy artık beni! dedirtir.
Yüzde yüz ibnedir.
güncel Önemli Başlıklar