bugün

https://m.mynet.com/kars-...ar-dovduler-yasam-4289542

Şimdi bu akıl fukaralarına bu hayvanlarında bir canı olduğunu nasıl anlatacaksınız.
Kendilerine eğlence edinmişler bunu.

Kendini savunamayan bu garip hayvanların çektiği nedir bu şerefsizlerden.

Bence kısasa kısas yapılmalı.
O zaman belki anlarlar.
Kars'da yaşayan kürt çobanlardır.

Karslı bir türk olarak artık bu gibi lanet insanların ilimizin ismini kirletmesinden bıktım. Lanet olsun.

Bin 250 lira ceza ödeyip kurtulmuş bu o. Çocukları.

Eşeğin kafasına bir şeyler geçirip ölümüne kafasına sopayla vuruyor.

insana zulümden ne farkı var?

Canlıya şiddet çok büyük bir suç.

Ha eşek ha insan. Candır bu can!

S.cem böyle adalet sistemini.
Bazı şeylerin izahı dilde, yürekte tükeniyor. Ne konuşmak ne anlamak istiyorsun. Sessizce şu insanlardan uzaklaşmak istiyorum dünyadaki bütün masum canlılarla beraber. Bu dünyada gökyüzünde kuş olmak da zor; vururlar. Bu dünyada insan olmak da zor; yaşarken öldürürler. Bu dünyada toprakta Ağaç olmak da zor; acımadan tek tek keserler. Bu dünyada bayırlarda koşan, kimseye zararı olmayan bir eşek olsan da bayıltana kadar döverler Çünkü Etrafı cennete çeviren insanlar ve cehennemi yaşatan mahluklarla dönüyor dünya. Adam akıllı Yasanın, hukukun olmadığı yerde de o cehenneme ancak odun olacağız her geçen gün.
ibret olması adına meydan dayağı atacaksın hukuk bunu yapacak.

ibret önemli.
Fiziksel güç kullanarak, canlıya zarar veren, bundan derin haz duyan ve bunu alışkanlığa çeviren insan görünümlü organizmalardan biridir.

Dünyanın en tehlikeli varlıkları sınıfındadır.
Merhamet, sevgi, akıl, fikir dağıtılırken, saklambaç oynamış olan eblehlerdendir.
Cinsel sorunları ayyuka çıkmış zavallılar güruhundandır.
Evet! Bamya pipilidir!
Evet! Kuşu ötmemektedir!
Tek öten yeri lanet olası elleridir!

Yaradan ne der bilmem ama bence ölsündür.

Tişikkirler. iyi günler!
ulan sabah sabah çok sinirlendim.
eşeğin intikamı olsaydı nasıl bir intikam olabilrdi sorunsalını akla düşürür.
insanlara zarar verildiğinde hapis cezası veriliyorsa hayvanlara zarar verildiğinde para cezası yerine hapis cezası verilmelidir. Tüm canlılar eşit statüde sayılması gerekir. Ormanları kundaklama, hayvanlara zarar verme bunların hepsinin ağır cezası olmalı.
işte bu şerefsizler de... işte bu aşağılıklar da... "insanım" diye geziyor. Olmaz olsun sizin gibi insan! Bunu yapan puştların taşakkarını keselim. Üremesinler. inanın eksikliklerini hissetmeyiz.
Biyolojik atıkların zavallı hayvana yaptıkları işkencedir.
Ne istedin lan dilsiz hayvandan? , sana en fazla ne yapmış olabilir..
ifadesi alınıp serbest bırakılmamalı ya da para cezası ile geçiştirilmemeli. cumhurbaşkanına hakaretin cezası neyse hayvanlara şiddetin de cezası aynı olmalı, en az 2 yıl hapis.
Hakaret ve küfür etmeyi sevmem ancak böyleleri ( insan demek istemiyorum onlara ) hak etmiyor mu? Senin aklın var, düşünebilen, konuşabilen ve pek çok üstünlüğe sahip bir canlısın sen. Nasıl olur da öyle masum bir canlıya zarar verebilirsin? Eşek ya eşek bu! Sana ne yapmış olabilir? Isırdı mı seni? Vahşice üstüne mi atladı? Nedir bu insan uzuvlarına sahip olup da insan dışı hareketler?

Tabii ki kendinden güçsüz bir canlıya bunu yapmak kolay. Olup biten bu pis olaylara bakacak olursak bu tip yaratıklar hep kendilerinden daha güçsüz canlılara zarar veriyorlar. Hadi bakalım bu eşeğe eziyet edenler bir aslana saldırsın. Hadi dövsenize onu da!
sizin ben olmayan vicdanınızı sikeyim amk şerefsizleri.
Şu an o orospunun çocuğunun olmayan beynine tek kurşun sıkma karşılığında hayatının bir senesini vermeye hazır mısın deseler, kabul etmeyeni siksinler.
Hangi tarafın eşek olduğu konusunda kararsız kaldım.