bugün

yanılmaktadır. eşcinsellik sapıklığın, azgınlığın en ileri safhasıdır.
--spoiler--
Militarist literatürde hastalık olarak geçen ancak hangi açıdan ya da neden bir hastalık olarak kabul edildiği net olmayan, dini literatürlerde yasaklanan eşcinsellik üzerine yapılan akademik yorumlar genel olarak kişilerin, kişisel tercihi olduğu yönündedir. Dini ve örfi tutumlar doğrultusunda düşünen ve bu cinsel tercihe daha gelenekçi bakan insanlar açısından ise eşcinsellik bir sapkınlık olarak nitelendirilmektedir.
--spoiler--
biyolojik açıdan baktığımızda organların çalışmada sıkıntı yaratması hastalık diye adlandırılır. ibne şahsın da iki hatta üç organında hasar ve/veya aksaklık tespit edilebilir.
1. beyinde sorun vardır.
2. penis çalışmaz yada az çalışır.
3. göt fazla çalışmaya meyillenir, kaşıntı tutar.
- hapşıııu!
+ n'oldu lan?
- abi hasyatım biraz da
+ vay eşsincel..
- ya rıfkı siktir git ya
eşcinsellik psikolojik bir rahatsızlıktır. geçmiş olsun diyelim..
eşcinsellik hastalık değil sapkınlıktır.
sapkınlıkta yoğunlukta kalbi bir hastalıktır.
kimsenin ne kendisini ne başkalarını kandırmasına gerek yoktur.
ister ibne ister lezbiyen, ister travesti ister gay ister bilmemne olunsun ama tek kullanım alanları olduğunu unutmayınız.
sovyetler birliği zamanında tedaviye alınan eşcinsellerin yüzde doksanının tekrar normale döndüğünü bilen kişidir.
dünya nüfusunun belirli bir sayı altında tutulmaya çalışılması sonucu özendirme polikalarının getirisidir eşcinsellik. ben demiyorum bunu. ama inanıyorum. aynı şekilde domuz gribi aşısıyla ileri vadede nufüsün azaltılmaya çalışıldığı gibi. neden azaltılmaya çalışıldığını da biliyorum fakat ısındırmadan söylersem ana avrat sövebilirsin. o yüzden en başından işi tutup ufak ufak öğrenerek bi hafta sonunda gerçeğe ulaşabilirsin.
eğer hastalık olsaydı islam'da cezası olmazdı.
(bkz: ibneliğin lüzumu yok)
akp'lidir.
ağır cahil ve saygısızdır.
cahilmidir degilmidir bilemem. ama bana gore hissedilen seyi yasamaktir. yani nasil ben escinsel olamazsam, onlar da benim gibi olamaz. yani hastalik degildir ama secim de degildir.
eşcinselliği övünülecek bir şey sanan kıllı beygırlardan iyidir.
Eşcinsellik hastalık değildir, erkek veya kız olup kendini karşı cins gibi hissetmek hastalıktır ki bu eşcinsellik değildir zaten.
Normal olmayan her şey anormaldir. Bu durumda hastalıktır tabi psikolojik rahatsızlıktır. Bazılarında bu durum hormonal bozukluktan da kaynaklanabilir.
yuh şu eşcinsellliği savunanlara bak, sanki iyi bir şey e tabi ama bunların çoğu eşcinseldir şimdi.
hastalık değilse nedir peki? nedir yani? her sey zittiyla vardır . siyah olmadan beyaz kavranamaz . anahtar kilit gibi hani. e buradan da nereye varacağımı anladınız artık . seçim olduğunu düşünmüyorum. bunu da desteklemiyorum. sapkınlık bana göre.