bugün

https://m.uludagsozluk.com/e/46601888/

Nuh'un kavmide neler neler yüzünden batmıştı.

Lut kavmi Nuh'unkinin yanında masum kalır. O derece yani...
eşcinsellik doğada ve insan doğasında olan bir şeydir. insan bir hayvandan fazlası değildir. insanları fazla abartmayın. alt tarafı bir maymundan 10 15 iq daha fazla insanların genel zeka seviyesi.

eşcinsellik normal ama eşcinseller normal değiller. özellikle lgbt tarikatı dünyada ne kadar sapkınlık varsa insanlara dayatmaya çalışıyor. bu tarikatın da diğer tarikatlar gibi yok edilmesi ve susturulması gerekir. yoksa gelecek toplumlar ahlaki çöküş yaşayacaklar. bu ahlaki çöküşten kastım insanların birbirleriyle özgürce seks yapması değil.
--spoiler--
normalde evlenince kari-koca olunur. bunlarda no'luyor? koca-koca mi?
--spoiler--

koca koca adamlar neler yapıyorlar ya?
insan evrimine dışardan müdahale yaparak, hayvan davranış biçimi olarak eşcinselliği doğal denge içine sokmaya çalışıyorlar ama o doğal dengeyi bozar. Hiçbir hayvan davranışıyla insan ileriye evrilemez. Konuşan hayvan olmak bize medeniyetler getirmez.

Sırada ensest ve pedofili var. ABD de pedofilinin bazı kişilerin doğasında var olduğunu söyleyenler çıkıyor bu günlerde.

Ensest evlilikler zaten Avrupada serbest.

işte bunlar hep hayvan davranışları.
normalde evlenince kari-koca olunur. Bunlarda no'luyor? Koca-koca mi?
yan salonda keşke cin düğünü olsa da hepsi korkudan toplu zikire başlasa düğünde.
Lut kavmide böyle batmıştı.
Kılıç kalkan ekibinin şov gösterisi yapması gereken düğündür.
allahın laneti bunu kutsayanların ve böylesi sapıklığın doğal karşılanması için çabalayanların üzerine olsun, amin.
Hollanda'da olan düğündür. Homofobik yerlerde katiyen izin verilmez.

görsel
insan evrim gelişimi biseksüelliğe doğru seyrediyor, yani gelecekte bunlar normalbile değil toplumun ahlak kuralı olacak ,fazla kafayı takmayın.
Böyle böyle Kemalistler modern Avrupaya ayak uyduruyorlar .
yıllar önce adamın birinin çocuk doğurmasını unutan zihinleri hayrete düşürmüş hedere. yapmayınız, etmeyiniz. ota boka şaşırmayınız. gerçekten şaşırmayanlara hollanda'da bir hafta tatil hediye ediyoruz.
içimizdeki eşcinsellerin medeniyet olarak gördüğü düğündür. bir de bunun karşıtlığına yobazlık demiyorlar mı bitiyorum. birinin bunların dübürünü kanırtarak yobazlığı anlatması lazım. akıllarında daha iyi kalır.

cahil beyninizi sikiyim. toplum buna göz yumdukça bu illet yaygınlaşıyor ve toplum mahvolmaya doğru ilerliyor. zevki için hayvanlaşanları imha etmek şarttır.

beyin tasınıza sokuyum, toplum sağlığına tercih ettiğiniz şeye bakın.
Bir adet bıyık, bir adet sakal.
dünyadan haberi olmayan yazarlari hayrete dusurmus dugun. neden iki gelinlik yok diye de sorular sorulmuş ajkdhakjdh
lezbiyen ilişkilerde - genelde - bir taraf butcher olur, erkek gibi davranir.
taksimde bolca bulunur.
beline kuvvet sözcüğünü kullandırtmayan düğün.
iki geline de takılması gereken düğün.

ikisine de takılır.
piste çıkış şarkılarının lady gaga'dan "born this way" olması kuvvetle muhtemeldir.
birisinin gelinlik birisinin smokin giymesi hala geri kafalı olunduğunun işareti . illa birisine aktiflik diğerine pasiflik payesi biçiyorlar yani . bir de eşcinsellerin çoğunluğunun kadın olduğu her zaman dikkatimi çektiği için resmi açmadan ikisinin de kadın olduğunu tahmin etmiştim .
Asla değil ama türkiyede gerçekleşmesine daha çok uzun zaman olandır. O zamana kadar alışırsınız.
ilginç düğündür. damat gelinden daha güzel bence.
-damadin amcasindan bir ceyrek.
+abi hangisi damatti.?
vay amk. kardeş kazakistan bile bizden daha modern. arapların bile gerisine düşecez.

ekleme: sovyet yanlıları eksilemiş.
Merak edilmemesi gereken dugundur.

1) 2 gelinse, evet ikisi de gelinlik giyiyor. hatta benim gittigimde biri siyah digeri beyaz giymisti. Ben hemen ying/yang gelin/damat dusundum ama yok "zivk misilisi.s.s"ymis.
2) nikah memuru'nun "sizi kari koca ilan ediyorum" yerine ne diyecegi bende çok buyuk merak uyandirmisti oyle ki "je vous déclare a présent liées par les liens sacrés du mariage" (kari ya da koca durumuna hiç girmedi) demesi bende buyuk bir hayal kirikligina sebep oldu. hatta "pff" deyince bir iki kisi donup bakmadi degil.

gerisi normal dugun gibi yani, pek de farkli bir sey degil. *