bugün

fıstık çıkı çıkı muck muck ah.

Muhabbet kuşu gibi tekrarlayıp duruyorum.
Kolhoz:sscb nin ortak tarım birimidir.

Edit: uluslararası ilişkiler okumayın. Beni bitirdi de.
Windows 95 şifresi.
alo aşkım susmaaağ
alo bu aşka kıymaağ
aloo aşkım tövbee
alo sonkez dinleee

sulu sulu bana bana atıyor oh oh
yana yana sağa sola salıyor ah ah
belliki dünden hazır coşuyordu ya ya
alem bize bakıyordu
yanaştıkşa yanaştı aklım fikrim şaştı
ben olmaz dedikçe o amacını aştı
hiç işim olmaz dedinde bardağın taştı
kimden demeye kalmadan Merhaba ben jale
Jalede jale de üf ne Jale bu alemde tek tek tek bir tane
vurdukca vurdu kadehin dibine dibine.

herhalde ezberleğim bir de ısrarla unutmadığım en saçma şey bu.
Ne bileyim yani ne diyeceksin ne diyeceğine diyip demiyeceğine hiç bi şey ne diye şşş kim ne kimseyi dinler ne bi şey anlayabilirsin ne bi dinleyenlee oluur.
gürbüz tam bir canavar, tüm sınıf ondan korkar. kapıda görünür görünmez, saklanır kekstralar. nazlı okul birincisi kekstra tek eğlencesi, kekstrasını tam yerken aaa, gürbüz yanına geldi. nazlı kafayı kullandı, kekstrayı ters çevirdi. jölesi altta kalınca, gürbüz onu kek sandı. gürbüz gittiği anda kek yine kekstra oldu, nazlı jöleli kremanın tadına yine doydu.
Diyarbakır' ın ilçeleri.
getthereamazınglyfast.
Ders notları.
Olamaz olamaz sensiz yarim kabir azabindan beter hu halimm acııılaaaarr sensiz ben bu rüyayı neyleyim adlı nadide sanat eseri.
Ray, malifalitiko. ray, şalimalitiko. loy loy loy. lay lay lay. Sama ma ma. Loyloy loyloy loy.
Halifeliğin kaldırılması 3 Mart 1924. Magna Carta 1215. Sayısalciyim ben.
kuş uçar, yavrular, yuvalarda cıvıldar
göğe bak, ne parlak, ne hoş ne berrak.
Hesap makinasında yapılan bir kaç işlem. Şöyle ki; "ondokuz, yirmi yaşlaarında iki genç evlenmişler" diyip 1920 x 2 yapıyorsun. 3840 çıkıyor ve hesap makinasına tersten bakınca "ohbe" gibi okunıyor. sonra "aradan bir yıl geçmiş" deyip 3840'dan -1 yapıyorsun 3839 oluyor ve tersten baktığında "kadın olmuş gebe", daha sonra "aradan bir yıl daha geçmiş" deyip 3839'dan -1 daha yapıyorsun 3838 kalıyor ve evet "ortada bir bebe" diyorsun.

Evet saçma.
fizik dersinde dede muzu ver ezberi.

dede o muz değil yanlış anladın.
Tripkolik gözlerinin yeşilini özledim...
bütün ırkçı ya da milliyetçi ya da belirli bir topluluğa ait marşlar, söylevler. lakin sebebi beni diğerlerinden ayırması değil beni başkalarıyla bir tutması.
Asere he ha he he hebele hubele asisjskjsoanaıja.
Geçmişin işleri şehrin stresi hayat yarısı ve zamansiz bitmesi ne kadar umrumda olarabilirki ne kadar umrunda olabilir ki yarını bırak Ve gününü gör tüm kabuslari geceye gim ne kadar umrumda olabilirki ne kadar umrumda olabilir ki. ( çık kafamdan sansar ciiikkkkk)
Haydarpaşa lisesinin namussuz kimyacısı rabianın cesedini fırlattı.
Gül gül dedi bülbül güle gül gülmedi gitti Bülbül güle gül bülbüle yâr olmadı gitti yârı yâr olanın yâr sarar yarasını
yârı yâr olmayanın felek siker anasını
(bkz: net budur)
görsel
Honki ponki torino.
Ooo oooo oooo ooooooooo

Şırıl şırıl suyun akışı
Beline de bağlamış al nakışı
Genç tankçının bir bakışı
Yetmedi sana Ankara kızı

Ooo oooo oooo oooooooooo.
endoplazmik retikulum.

hayır ezberlettiniz de ne oldu.
söyleyebilen de ne cool idi o zamanlar * .