bugün

son derece kolay eylem. 5 dakika verin, aynı tip entry girmezsem ben de adam değilim arkadaş.
süper eylem. bu eylem ile ilgili başlık buldum: (bkz: hayatımızdan cee diye geçen insanlar)
mühim olan "experimental tarzı" diye bir tarz yaratabilmektir, ne mutlu.

sanırım ilgili arkadaşın haftanın en beğenilen entrylerine girmesinden rahatsız olanlar var.
ve fakat, saçma sapan, seksist, altı boş ideolojileri bilmeden savunan, salyalı entryler görmektense,
experimental tarzı entryler görmekten ben hiç rahatsız değilim.

neyin tersini ıspatlama çabası bu, onu da anlamı değilim.
süper uber hiper eylem.
kendi söylediğiyle çelişen yazardan evladır bu tarz girilen her entry.

tarzı tarifleyenin tarz yok demesi, güzel bir kafa. cidden.
devamlı kendini terar eden ağlamaklı entry. feto dini kullanıyor ağlıyor bu ise eski darbeli aşkı. konu olarak copy paste. sözcüklerin yerleri değişiyor sadece.
vaudeville for vendetta yı taklit etmeye çalışmaktır.
denemiştik vakt-i evvel;

(bkz: tansaş ta dudağın büzüşmesi)

öncesi içün;

(bkz: #6278900)

asdsadasdasd.
(bkz: şeyh uçmaz mürit uçurur)

edit: eksileyen müritlerin başlığın doğruluğunu istemdışı kabul etmeleri. çok büyük haz. herşeyi satın alabilirsiniz ama özgürlüğü asla.
hep aynı şeyleri tekrardan ötürü böyle bir duyguyu yaşatması kaçınılmazdır. (bkz: entry okurken uyuya kalmak)

peşin edit: eleştiri güzelim eleştiri. krallığımızın boşalan yerlerine kralcılar alınacaktır.
experimental tarzı olmasa da, bir word sayfasını dolduracak kadar entry girin, hepsine artı oy vericeğim. sen kimsin, uzun entry girmek marifet mi diyenlere, bir şey demiyeceğim.
experimental tarzı yoktur bir kere, bu olsa olsa fırat budacı tarzıdır.
mutlaka diyalogla başlanır, anılar ve gözlemler anlatılır, zorlama esprilerle bitirilir yazı.
bardağın dolu tarafından da bakmalıyız bence. ne mutlu bize ki fırat budacı'yı sözlüğümüzde de okuyabiliyoruz.
eksilenen entryleri silip, bir başka gün bir daha yazmaktır. ve anlaşılmamış entryleri toptan silmektir.
(#6857098)
(bkz: deneysel sanat)
(bkz: deneysel entry)
(bkz: deneysel başlık)
(bkz: tanımda yeni boyut)