bugün

öncelikle;
http://letmegooglethatfor...u+ateistler+buyuk+panikte

haber başlığına göre etrafta koşan, birbirine çarpan, nereye gideceğini şaşırmış, hayat amacını kaybetmiş ateistler geliyor gözümüzün önüne. bazıları intihar etmiş bazıları camiye akın etmiş, alınlarını secdeden kaldırmıyor, seccadeyi gözyaşları ile ıslatıyorlar.

her şey bir yana teori çökertebilen insanların varlığı bir yana tüm ateistler bu teori etrafında toplanmış, dinlerini evrim teorisi etrafında sürdürdüğünü, bu teoriyi tavaf ettiğini düşünenler de az değildir.

edit: haberi gerçek sananlar ya da beni harun yahya sananlar olmuş ise ben onlara hiçbir şey demiyorum deyip bu cümleyi bitirip onlara bir şey dediğimin farkına varıyorum.
(bkz: halk plaja hücum etti vatandaş denize giremiyor)
ekşisözlüğü gözümde ekşisözlük yapan başlıklardan biridir, yerlere yatırmıştır.

--spoiler--
- panik yapıyoruz orhan, sürekli bir panik hali var. hani ben agnostiktim güçlü olmak bana düşüyor ama yengen perişan, çocukları aldı kuran kursuna götürdü, ben de birazdan günah çıkarmaya gidiyorum. siz iyi misiniz, baban, oğlun, kutsal ruh?
--spoiler--
(bkz: Allah hidayet versin) *
ateist sadece bir dine/yaratıcıya inanmaz, evrim gider elçin gelir farketmez.
- evrim teorisi çürütüldü hayri.
+ neee? aman allah'ım!
- yaa. imana gel şöyle.
bir dahaki sefere çelikten yaparlar çürümez. ismi de çelik evrim tanımından türetme çevrim teorisi olur.
woody allen'ın da panik nedenidir:

"tanrı öldü, marx öldü ve ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum."
sanılanın aksine evrim teorisi aslında ateistlerin ekmeklerine yağ sürmez. çünkü bu bilimsel gerçek bize doğanın ne kadar yaratıcı olabileceğini öğretmektedir. basit bir sistemde yaşıyor olsaydık tanrı'nın olasılıksızlığı çok daha net bir şekilde kendini belli ederdi.
çürüyen sensin farkındamısın.
Ekşi sözlük
--spoiler--
(CNN alt yazı geçmiş)
Alo Hilmi abi çöktü diyorlar?
-sorma Orhan, çürüdü şoktayız
Napıyorsunuz
-sürekli panik halindeyiz Orhan, yengen perişan
Çocukları aldı Kur'an kursuna götürdü.
--spoiler--