bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Selam dost. burası gotüne piercing takan veya tek amacı gayesi kız sikme peşinde olanlara göre değil. insanoğlundan önce hayat dünya üzerinde vardı ve meteor ile dinozorlar öldü. bu patlamalardan sonra homosapiens ve diğer benzeri türler evrildi. homosapiens zekasını kullanarak hızla yükseldi ve tarımı makineyi icat etti. ama bir gün aradan zeki olan piç insanları kullanmak istedi ve ilk dini uydurdu. ve farklı coğrafyadaki taklitçiler bunları sırayla taklit etti şuan bu taklitçilerin eselerine inanan aptallarla beraber yaşıyoruz. lakin düzeni sağladı. eski atalarımız eş değiştirirken bunu artık yapmadık. çocuklarımıza memeli hayvanlar gibi bakma ihtiyacı sezdik kurallar koyduk. bu aslında iyi birşey düşünsene. kimse yaptıklarının cezası olmadığını bilseydi insanları ne durdurabilirdi. petrol vb için bile nükleer kullanıyoruz. biz açız ve doymuyoruz. dünyadaki en zengin insan malını bağışlasa 87 ülke refaha kavuşuyor. Düzen kapitalizmi ve ideolojileri doğurdu şahsen en sevdiğim sosyalizm neyse. tanrı yok hiç olmadı. yani ben bile bir tanrı olsaydım çocuk tecavüzüne göz yumarak sınav yapacak kadar orospu çocuğu olmazdım herhalde. herneyse yinede bu düzen böyle kalmalı çünkü orospu çocuğu insanoğlu. Bir dost.
    1 -1 ... sithefendisi
kapat