bugün

Aldatmak.
kaynana osuruğu duymak.
kızlar soruyor denen sitede denk gelmişti. "sevimli bayan eşin sidikli kakalı iç çamaşırı"
Evliliğin kendisi mide bulandırıcıdır.
Homosexuel isen evlenemezsin yeterince berbat değil mi. Buna mecburiyet bile iğrenç. Böyle olmasını biz homolarda istemezdik emin olun...
karşının iç camaşırında "biyolojik atık" görmek
kadının terli halleri falan filan ohoooo.
komşuyu kesmek.
Evet. O aşık olduğunuz kız var ya, osuruyo amk.
evliliğe dair mide bulandırıcı detay net düğün saçmalığıdir bundan daha saçma bir şey varsa o da taki merasimidir.
Dantelli, kristal bardaklı, vesikalık fotoğraflı vitrinler.

Topkapı sarayı tadında döşenmiş evler.

Saçma sapan çift temalı vıcık vıcık romantizmli eşyalar. Mutfak önlüğünde yazan "kocişinin ıbıtzıbıtı" gibisinden zırvalıklar.

Her hafta sonu aile ziyareti, tüm aileyle iç içe olmak. Lan soğuk insanım ben, kendi ailemi bile haftalarca görmüyorum.

Arkadaşlardan uzaklaşmak, bekar arkadaşlarla hiç görüşmemek.

Sevdiğin adam/kadın bu saydığım şeylerin kafasındaysa onun bu beyinsizleşmesine tanık olmak.
evliliğin ilk aylarındaki samimimiyetsizlik ve cıvıklık.
düğün ulan düğün.
düğün sadece, hiç tanımadığım akrabam göbek atsın diye salonlarda ilk dansı edemem.

gece eğlence yaparım dostlarla yeter.

haa bu arada evliliğe dair başka mide bulandırıcı bir detay yok, diğer her şey evliliğin doğasında var olan şeyler,

'' ayrılık da sevdaya dahil. ''
Sevdiğin insanla evleniyorsan hiçbir şey sayın ergenler.
Şu yeni gelinlerin mutfak önlükleri yok mu beni bitiyor.

Örnek veriyorum pembe bir önlük üzerine pullu detaylar var üzerinde de şey yazıyor ayşe pişirir ali yer ya da ali getirir ayşesi pişirir öykkk gusam mı?
Canım cicimler.
seni neyin beklediğini bilmemen.kız tarafını kabullenmek.
olm siz kimlerle evleniyosunuz lan!
hiç mi tanımadan görmeden attınız imzayı?
ya hu insan sevdigiyle evlenir. bir ömür beraber yaşamak istediğiyle evlenir. siz orda yapmışsınız hatayı. tanımadan etmeden yuva kurmaya kalkmışsınız.

evlilik güzeldir lan. valla bak.
Adetler gelenekler görenekler. Sinir oluyorum bu duruma.
ailesini sevmişseniz sorun yok.bir de karşılıklı gıcık kapmışsanız katlanmak zorundasınızdır.bunun bayramı var hafta sonu var hastalığı var var da var.eşiniz hatırına bazan sokakta yüzüne bakmayacağınız insanlara iyi davranmak zorunda kalırsınız.
Gorumce + kaynana + bunların ağzına bakan adam.
Kız çocuğu evlilikleri, sadece evlenmek için yapılan evlilikler. Aile baskısı ile yapılan evlilikler.
Bekar olanlar okumasın. (bkz: no spoiler)
Düğün, gelin başı, düğün salonu fiyatları.
düğün.

Başlı başına saçmalıktan ibaret.