1. 1.
  evlilik sonsuza kadar yanında yürümek isteyeceğin kişiyi bulmaktır. çok sırnaşık biriyim. eşim ile herşeyimiz olmak isterim. onu başka erkeklerden değil başka kadınlardan başka arkadaşlardan uçan kuştan konan sinekten kıskanırım. altın günü istiyorsa bile ikimiz yapalım hem para bizde kalır hemde ara sıra birbirimize özenerek bir şeyler hazırlarız. bana göre eğer bir kişi benim 2. seviyeme geçmeyi başarırsa. onunla bir takım arkadaşı olarak sürdürmek isterim hayatı. ama işte benim kafadan bir kız bulmak da samanlıkta iğne aramak gibi. mümkünse aslan burcu olsun. iki aslan ara sıra birbirimizi yeriz.
  5 -5 ... uzay muhtari
 2. 2.
  360 derece.
  1 -1 ... yakari3544
 3. 3.
  gereksiz.
  -3 ... hastavilla
 4. 4.
  Tam anlamıyla kendinizden ve karşı taraftan emin olmadıkça yapılmaması gerekendir.evliliği bir zorunluluk olarak değil bir tercih olarak gördüğünüzde evlenin lütfen.
  4 ... ukulelelelli yar
 5. 4.
  Perdeyi aralayıp bakıyorum çaktırmadan.
  2 ... balistik karizma
 6. 5.
  Olması gerekendir. Hayatı düzene sokar, karşılıklı saygıyı öğretir, paylaşmanın tadına vardırır.
  2 ... duy da inanma
 7. 7.
  Bi arkadasa bakip çikiyorum.
  2 ... karton toplayan cocuk
 8. 8.
  Uzun vadede insan psikolojisine aykırıdır. Ancak özgür olmadığını ve olamayacağını kabullenme ön şartıyla bir şans olabilir. O da özgür değilken ne kadar mutlu olunacağı sorusunu akla getirecektir. insan sosyal varlıktır ve yalnız yaşamakta psikolojiyi olumsuz etkiler. Arasını bulabilir misiniz? Neyi seçersiniz? Size kalmış.
  1 ... enoh
 9. 9.
  yan açılardan bakıştır.

  evliliğe bakış açınız
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  evliliğe bakış açınız
  2 ... serdarsl06