Pekala annen hakkında da aynısını düşünmek haz veriyor mu?

- bir soru..
Hiç güzel bir sey degil amk yapacak kadar karaktersiz isen hatta o ç tam böyle kisiler için söylenir.
Basina cok is alabilirsin genc. Acimazlar adama. Skip atarlar bir koseye. Soylemedi deme.
Kocasinin da haberi varsa ve bunu onayliyorsa seksidir. Aksi takdirde sinsiliktir.
Bildiğin orsbu cocukluuudur. Bu kadar bekar karı kız varken evliye yürümek sapıklıktır.
Kocasına yakalanırsan seksi olan neymiş anlarsın.
Bu yaşıma kadar 4 tane evli kadın yazıldı bana. Görseniz hani kaşar da değiller. Şiddet falanda yok evliliklerinde iyi de insanlardı 4ü de. Hatta bir tanesi zamanın internet fenomeni bir kadındı. Eşi müzisyen. Tabi ki dördüyle de sevgili olmadım yada yatak maceramız olacak olsa da bir şekilde iptal ettim. Cinsel yazışmalarımız oldu ama.

Yani evlilikle de pek alakası yokmuş bunun, onu anladım. Yapan insan evliykende bekarken de, kocası iyi de olsa, kötü de olsa, evliliği süper bile gitse yapıyor.

Bunu anladığım günden beri ilişkilerimde dedektifçiliği bıraktım. Yapacak insan her türlü yapıyor ruhunuz duymaz. Siz sadece güvenin. Ve dürüst olun. Yakalarsanız yol verirsiniz. Kafayı yemeyin her gün boğmayın tuvalete bile giderken hesap sorup.
görsel
görsel
Yazdıktan sonra kaçacağınız başlıkları neden açarsınız anlayabilmiş değilim!
Siz bu kafada olduktan sonra millet vapurlarda evli barklı, ailesi olan kadınlara karşı oturup milletin içinde zevke de gelir kardeşim, o yüzden siz ve sizin gibiler bunu eleştirmeyin!
Bu tip şeyler namus meselesidir onu da söyleyeyim,
sen kendince hayaller kurduğunu düşünürken hiç gözünü kırpmadan adamı s.kerler,aklının bir kenarında bulunsun sapık herif!
Çinli veya hint bir atasözü der ki:

Kapı çalanın kapısı çalınır.

Yani demem o ki sen de günün birinde evlenirsen o canından çok seveceğin karıcığına yürümeyi de seksi bulabilirler.

Ben olsam bu zincire hiç dahil olmazdım.
Net Orospu çocukluğudur.

görsel