bugün

Güvenilecek insan yok ki kendini hayatını emanet edesin.
Tanidik bi Abi vardi.
25 yasindan beri sevdigi bi kizla
Ekonomik sikintisi yuzunden evlenemedi
(Kizin Aileside aciik paragozdu)
Neyse Babasi Tarlasini Imara actirip mutahite verince isler degisti bir de Kadroya gecti Calistigi Bld.
gecen yaz kavustular lakin
4 yil surdu bu kavusma surusu
30 una girdi
Bu sene
Edit= isin özetine gelicek olursak Evlenilmememe sebebi Vermis Oldugum ornegede bakarsaniz
(bkz: Paradır)
Kardesim Bu kadar Net...
Yapacağım çocuğa iyi bi gelecek sunamamak.
para yok.
Bi evlenen pişman bi de evlenemeyen.
Evlenmek için sebebin olmaması başı çeker.
özgürlük
rahatlık
vakti daha verimli geçirmek
sapyoseksüel olmak
kimseye minnet etmemek
hani uzay mekiği yol alırken kıÇından biten yakıt tanklarını bıraka bıraka gider ya. en sonunda hedefe varamazsa kontrolden Çıkar uzayın derinliklerinde kaybolur ya.. işte öyle birşey BUNDAN EVLENiLLMEZ
en doğal ihtiyaç çatur çutur osurmak , düşünsene eşin seni uyurken izliyor ' ah ne güzel uyuyor be ' derken sen o an götünde hunharca mısır patlatıyorsun .
bi ara içim geçmiş,..
mutsuz olmaktan korkmak.
sevgilim yok.
(bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi)

çoğu için doğru bir genelleme bu. çoğu ağızlarına sıçmayan erkeklerden cüzzamlıdan kaçar gibi kaçıyor.

piçlerden hoşlanma oranı yüksek bir cinsiyet mensubuyla bir ömür geçirmek; onun çocuğuma anne olmasını istemiyorum. kızım olsa aynı saçmalıklara ona öğretecek; o kafada kadının oğlumu da düzgün yetiştireceğini sanmıyorum.
erkeklerin başlı başına varlığı yeter de artar bile.. bir de koca dırdırı çekmemek için.. çok konuşan erkek hiç çekilmiyor.
evlenilen insanın sandığım gibi çıkmama olasılığı, siki ortadoğu ülkesi olduğumyz için evliliğin ortam malıymış gibi herkesin burnunu sokması, gereksiz tripleri çekememe, özgürlükten vazgeçmeye değer bir şey olmaması vb bu liste daha çok uzar.
Kızların bir bu yana bir o yana menfaatinin olduğu ve üst model gördüğü erkeklere kayması.
kaynana ve görümce.
Özgürlük.
Birikmiş para yokluğu, Nafaka korkusu, aldatılma korkusu, özgürlük kaybı korkusu. Ama bunları sağlayacak güzel bir kız bulursanız direk evlenin.

Şüphesiz balikesirli evlenecek vermezlerse kaçacak.
Evlilerin mutsuz olduğunu görüp evlilikten korkmak. Insanlar niye evlenir ki?seks hayatlarını meşrulaştırmak dışında bir şey ifade etmeyen evlilik,Benim için özgürlüğümü kısıtlayan bir kelepçe.

Asıl sorun insanların kendi düşüncelerini başkalarına kabul ettirme ısrarı. Herkes evleniyor sen de evlenmelisin.niye ya niye.ben istemiyorum. Isteyen evlensin.kimse kimseye karışamaz.
Evlenilcek düzgün , ahlaklı birinin zor bulunuşu .
erkek aldatır. aldatmayanı döver. dövmeyeni babalık yapmaz. babalık yapanı kocalık yapmaz. kocalık yapanı sorumsuz davranır. sorumsuz davranmayanı aileyle zıtlaşır. aileyle zıtlaşmayanı sahiplenmez. sahipleneni abartır vs.

erkeğin iyisi? vardır tabi belki.
Ben yatağımı kimseyle paylaşamam arkadaş. O benim yatağım.
sevdigin beyin koc burcu olmasi.
bugünlerde de her şeyi tweetle tanımlıyorum he.
görsel

tam da bu yüzden.