bugün

entry'ler (90)

kadınlar dayak yedikleri için şükretmeliler

O dayağı senin münasip bir yerlerine ...

arabesk rap dinleyen kız

Ergenlikte kız erkek farketmez dinlemeyen oldu mu hiç ? Asıl merak konusu budur. illa rastgelmişizdir.

doktor olamayıp doktor kocaya kapak atan kız

Tıp okumak çok istedim ama olmadı daha doğrusu istediğim üniversite olmadı ama bu düşünce içinde özellikle olmam olamam . Kocam gözümün önünde istediğim mesleği yaparsa ve ben öylece onu uzaktan izlersem üzülürüm. O yüzden tıp isteyen bir kız sizin deyiminizle doktor birine " kapak " atmak istemez bana göre . Kapak atmak da neyse ? igrenc bir tabir .

sen anlat karadeniz

ister kötü ister iyi yorum yapın. Neler neler izliyoruz bırakın da insanlar istediği diziyi programı izlesin . Ve bu arada çok duygulandım saçını okşayamam, öpüp koklayamam dedi ya içim bi tuhaf oldu ağlamaklı oldum .

erkek saçını bağlamalı mı yoksa taç mı takmalı

Yani bağlasalar daha iyi olur sanki daha hoş duruyo gibi. Tabi yakışana her türlü yakışır. Bırakın nasıl istiyosalar oyle yapsınlar . Kararı bize mi düştü sanki .

geceye bir gerçek bırak

Çalışmam gereken bir quiz olduğu ve başımın ağrıdan çatlıycak olması haricinde bir gerçek düşünemiyorum şuan .

kafa dağıtmak için yapılabilecekler

Kafam zaten yeterince dağınık.

yazarların ilk cep telefonu aldığı tarih

6. Sınıf ( bizim zamanımızda orta 1 oluyordu kendileri ) . Ama keşke tanışmamız cook uzun yıllar sonra olsaydı.

biceps

Bir Ftr ci olmaktan mütevellit origo insersiyo sinir filan girmiyorum hiç. Dirseği açıkken kapatmaya yarayan bir kastır kendileri . 40 kilo olan kız kuzenimin anlam veremedigim bir şekilde şişkince olan kasıdır.

kadına değer veren erkek

En başta annesine kardeşine değer veren erkektir . Olması gerekendir ama bu devirde takdir edilesi şeydir .

muhafazakar aile çocuğu olmak

Muhafazakar olmayan bir ailenin çocuğundan daha şanslı olurlar . Ama bu muhafazakarlık kısıtlayıcı tarzda değil destekleyici tarzda olmalıdır bence .

sen anlat karadeniz

ilk başta güzel sonradan sıkıcılaşmaya başlayan Osman Sınav dizilerinden biri olabilitesi yüksek olan dizi.

günün kaç saatini sözlükte harcıyoruz sorusu

40 dk yı geçmiyor Allah tan . Bağımlılık yapar yoksa alimallah.

40 yaşında evlenen kadın

Çocuk sahibi olmak istemiyorsa istediği zaman evlenebilir ister 40 ister 50.

seven erkek iticiliği

Seven erkeğin sevgisi karşılıklysa değil itici en çekici olandır.

izlenen en garip film

Hint aksiyon filmleri. Garip gerçekten .

a y r ı k y a z d ı n ı z

G ö z l e r i m k ı s a s ü r e d e v r e d ı ş ı.

uçurumdan düşen adamın kızı da düştü

Ya adamın videosunu izlerken şok oldum. Ordan düşmek imkansız gibi görünüyor , resmen ecel çekmiş diyosun. Kızı da nasıl aynı yerden düşmüş hayret verici . Inşaallah sağlığına kavuşur .

kadınlara genelde kötü ve piç erkeklerin yaranması

Çünkü tek bildikleri şey yaranmak.

sıçmak

Vizeler yaklaştığı için şu an içinde bulunduğum durum.