bugün

kendini eşine saklayan erkektir.
kızın içine boşalırken titrerdiği söylenir.
Evlendigi gece de sevisemeyecek erkekler. Titreme gelir görünce.
bakir erkektir.

de... görünmezdir o canım be.
Gerizekalıdır. Cinsel anlamda en verimli yaşlar 16-22 dir bu yaşlarda sevişmeyip ne yapacaksın?
Muhtemelen daha once sevisme firsati bulamamistir.
gözümün nurudur. (bkz: zina)nın ne olduğunu tam anlamıyla idrak etmiş erkektir.

Kardeşlerim benim.
Gelecekteki hanımına en güzel çeyizi veren erkektir.
(bkz: öpülmemiş dudaklar)
muhtemelen libidosu düşük, kızlara pek de ilgisi olmayan erkektir. evlenince cinsellikle ilgili karısının isteklerini karşılamayacak ve sonrasında boşanacak çifttir.
Bekaretinizi vereceğiniz en değerli erkektir. ikinci, beşinci el değildir. Cillop gibi sıfır kilometredir, mis gibi öpülür koklanır, kurdele kesilip açılış yapılır.

Diğer hangi pis orospu amına götüne girdiği belli olmayan, bir de utanmadan ağzınıza vermeye çalışan kokuşmuş hurdalar gibi değildir. Ömrünüzü, aşkınızı, bedeninizi her şeyinizi vermek için en doğru adamdır.

Ama nerde böyleleri alayının leşi çıkmış, çok yazık. Dünya kötü, el değmemişini bulmak zor bacım bu devirde. Yazık.
Libidosu zayıf olan zattır.Ayrıca sağlam imanlıdır ki evlilik dışı cinsel sekslerin zina olduğunu bilmektedir.

(bkz: cinsel sex).
her gördüğü kadınla sevişme hayali kurup sevgilisini bakire isteyen gavatlardan değildir. gerçi bana göre iki taraf da birbirini seviyorsa evlenmeden sevişilebilir.
köy kasaba gibi nüfus yoğunluğu çok az olan yerlerde yetişmiş erkekse normal karşılanması gereken erkektir.
ilk olmasını beklediği gibi ilki olacak olan.
yazıktır. gelsin hallederiz bornovada *
Duygularını bastırmaması gereken erkektir. ihtiyaçtır efenimm.
mevzuya sevişmeden, direkt dalan erkektir. bu sebepten bencil erkek türüdür aynı zamanda.
Nadir diyorsunuz da çoğu erkek öyledir.
Muhtemelen içinde bulunacağım erkek grubu. Hani bir antrenman iyi olurdu ammeeee.... Ne bileyim.
cinsel yolla bulaşan hastalık taşıma riski en düşük düzeyde olan erkektir. olayın dini ve sosyolojik boyutları bir yana, sırf bu yüzden o işi evlenmeden yapmamak için kendine söz vermiştir.
Aynı temizlikte kız bulamayacagını düşündüğüm erkektir. Aynı temizlikte kız sayısı 500'de 1 çünkü. Zor olacak.
Benim. Kendime genelevdeki satılıkları yakıştıramıyorum. Sevgilime de kıyamam. Evlenince artık. Yaşım 25.
Erkek adamin kani pembe olur.
Uzun sureli medyanin, toplumun, kisacasi sistemin seks seks pompalamalarina ragmen inandigi yolda yuruyen erkektir.

Kirlenmek guzeldir lafinin yalniz reklam mottosu oldugunu kavramis, asil guzeli seçmiş erkektir.
siktirsin gitsin.

ne yaptığını zannediyorsun lan sen? sevişmeden o büyük patlamayı karına nasıl sakladın? o kadının beli hiç çi yerden kalkmayacak şerefsiz herif!