bugün

ilk buluşmada ayıp olmasın diye, 2. buluşmamızda çıktık kafeden aşağı doğru yürüyoruz bir iki adım attık elini tuttum hafif yana döndüm yüzüne baktım gözlerine --benimle evlenirmisin-- dedim. kısa ve net ama kararlı bir şekilde. budur yani.
eski bir gelinliğe, bir bakır bileziğe, annemden kalan bu yüzüğe razıysan gel benimle.

kıraç çok romantiksin be.
Bence uzatmaya gerek olmayan tekliftir.
(bkz: Benimle evlenir misin)
Bi halt yiyip evlenelim mi?
Al şu yüzüğü gel yarın işe başla.
"son sınıfta evlenelim mi kredi borcumuz silinir?"

evet evet milyonlarca kez evet.
Bana yasal yollardan vermek ister misin?
istersen benimle evlenmene izin verebilirim.

Hönk.
Koltuğun kenarından çoraplarımı toplar mısın bıçağın ucunda meyve verir misin bana benimle yaşlanır mısın?
Ben talepkar, istekkar olmam benden bekleme sen edersen düşünür değerlendiririm. Sözlük kızlarının dikkatine.
Anneanne olmak ister misin ?
Meali: Senden bir kız çocuğu yapacağım ve onun da kızı olacak.
( Müneccimin evlenme teklifi )
https://youtu.be/NxESFkmnQNE
Karşılıklı güzel bir pasta yersin. O ara, pasta dilimine yüzüğü koydurttun, kızın ağzına geldi yüzük, dişi de kırdı. Eline geleni tak, kimliğini ver, şu işi bitirelim de bitsin.
doğru kişiyi bulursam aşağıdaki dizeleri okurum.
ilan-ı aşk ediyorum,benimle evlenir misin?beraber yaşlanmaya bir kalemde,söz verir misin?
kalk karı evlenek.
son kadınım olur musun?
Bir ömür boyu benimle işkembe gömmeye var mısın?
Beyaz teninle beni örtmeye var mısın?

Ne kadar erotik oldu ya.
Benimle evlenir misin?

(Düz[enli] adam)
Evlenince çocuğumuz sana benzesin.
millet başını belaya nasıl sokuyormuş bi bakalım.
bu cümleyi sarfeden herkes mutlu mu şimdi acaba?

tanımımızı da ekleyelim
önerilmiş cümleler.
böyle planlı olmaz ki, he bunu da nasil evlilik teklifi yapacağını kafasinda kurmuş olan ben söylüyorum ama *
hayir cümle planli olmaz.
mesela o an içimden ne gelirse söylerim ben. tek bir soru olmaz o. zaten konusmaya baslayinca duramiyorum, bir de o heyecanla ohoo. bak soyle dusun senin anan baban evlenmese sen olmazdin. benimkiler evlenmese ben de olmazdim. dusunsene sen varsin ben yokum ben varim sen yoksun olur mu kizim?
olmaz.
bak ben istiyorum ki yarin bir gun gelinimizin damadimizin ahini almayalim hayatlarini karartmayalim. onlari yarim birakmayalim.
bak şöyle düşün simdi ben senin kalbin uyumadan once, ilk uyaninca nasıl atıyo bilmiyorum. deli merak ediyorum allah askina muhammed askina ali askina hizir askina
gel evlenelim lan. valla gel bak kabul et seni her gun opcem yeminle opcem. gel evlenek

boyle 45 tane sey anlatırım, belki.
belki de öyle dudaklarinin arasina bakarim korkudan kal gelir bak bu da olabilir * allahim sasirdim simdi, diyorum ya planli olmuyor cümleler :d
ama eger dun gece gul niyetine ates ciceginin dibine diktiğim dilekler kabul olursa o teklifi ederken mutlaka soylerim. hizir ile ilyasi kavusturdugu gibi senle beni kavusturacak olan allaha şükürler olsun sevdigim. er ya da gec. er olsun mu? hizir ilyasa sarilinca acan cicekler yuregimde acsin mi?
kalplerimiz bir olsun mu, yildizlardan akan aydinlik uzerimize bugday olup aksin mi?
güzel kokular baharin değil birbimizin olsun mu?
erik cilek tadi degil de bal surulsun mu agzimiza?
bereket hizirla ilyasla anandan getirdigin kaşıkla olsun mu kiz *

derim. omzuna yimrik atarım :d

allahim salak salak gülüyorum. gözümde canlandi bi an o hayal *

bak simdi de üzüldüm.

sikicem gel gitlerini hüseyin. hirli dur amk. neyse gidiyom ben.
zall? kovmir misin?
görsel
Geceleri sürekli gökyüzüne bakıpta, hayal kurduğum yıldızım olur musun?
Arkadaşlar evlilik teklifi diyor yani yuva kurmanın temeli.
Siz seks teklif ediyor gibi teklifler sunmuşsunuz. Benimle evlenir misin?dir.