bugün

haklı mücadeledir.
doğru bir arayış olduğunu düşünen erkeklere "sende evlenene kadar bakir kal, kalmıyorsan bakire bayan arama" diye cevap verilesi eylemdir !
bakir erkeklerin hakkı olan eylem. zaten almıs oldugun bir seyi isteyemessin. orta cağ zihniyeti diyorum yanlıs anlıyorlar. bakire aramak değildir orta cağ zihniyeti. doruklarda bir cinsel yasamdan sonra evlenilcek kızın bakire olmasını istemektir orta cağ zihniyeti. kadın erkek eşitliği olayı.
Söylemenin ön şartı bakir olmak olan söylem.
bulduğunuz bakire bayanda eğer bakir bi erkek arıyorsa zor bir süreç olabilir.
namusuna düşkün bireylerin tercihidir.
evlenirken bakir erkek bulmaktan milyon kere daha kolay sonuc verebilecek durum.
En azindan Namus diye bir kavramin varligini kabul etmis olan bireylerin yapacagi davranistir . Kendisinden once tir dolusu herifle yatmis olan kadinla evlenen adam , kizkardesinin evlenmeden once pacozlarla dusup kalkmasina ses cikarmayan adamlarin namus mefhumundan nasiplerini aldiklarini soyleyebilir miyiz ? Kalkip bu adama namussuz desen trip yapar birde utanmadan ariza cikartir . evlenecegin kadinda bekaret arama , kizkardesini bosla eeee ne kaldi geriye ? beyindeymis namus .. turup sikayim ben oyle beyne .
boş yere zaman harcamak, sevdimi, aşık oldumu aranmayacak kriter!

+ boş
gereksizdir. onun yerine ;

(bkz: evlenirken akil aramak)
samanlıkta iğne aramak gibi bişey. kimine göre önemli kimine göre önemsiz bir kriter.
ilgilenenler için uyarlanmış çok güzel bir roman:
sevgi tomurcukları ---> (bkz: bekaret/@chemsuk)
bakireligin beyinde mi yoksa vajinada mi arandigina gore degisik yorumlanabilecek olaydir.

beyinde araniyorsa sorun yok, ama o got kadar delikte* araniyorsa "sana ne ulan hatunun seyinden" denir. sahsen bayan olsaydim kendim delerdim, sey benim seyim degil mi?

6:6 atmak icin zar pesinde kosan hemcinslerime ice tea oneriyorum, saygilar.
kimine göre geri kafalılık.
kimine göre namus.
geri kafalılık=namus.
avrupalılar boşa demiyor geri kafalılığı bırakın gelin diye.
onlarda olmayıpta bizde olan şeylerden biriydi namus ama yavaş yavaş kaybediyoruz yazık.
evlenene kadar bakir olmayı başarabilen erkeklerin hak ettiği hak ederek aradığı soytarılık reklam ve ortama iyi görünme adına yaşadığı ilişkilerde kendi mabedini kimselere vermemiş kız arama iç güdüsü.
40 gün 40 gece sokakları arşınlamama neden olmuş zihniyet. zira kime bakire misin diye sorsam ya tokat yedim ya polise şikayet edildim. kimse beni anlamıyor sözlük. bir kedim bile yok anlıyor musun?
bunu arayacak hakkı kendinde gören erkeğin bakir olması gerekir. yoksa ben alem yapayım gönül eğlendiriyim ama karım mutaassıp kendi halinde biri olsun. oldu be.
bakir olmayan erkeğin hakkı olmayan kız türüdür.
her türlü fuhşiyatı yapıp da "yaw kardeşim bu devirde de sağlam kız bulmak çok zor! hepsi patlak yahu." diyen fakat 'bu devri' o haLe sokanın* o ve onun gibiler olduğunun farkında olmayan erkeklerin bizi yittiği acınası durumdur.
evlenirken bakir erkek arayan kızların çoğalması ile eş değer durumdur. her şeyin en saf, en temiz haline sahip olma arzusu kişileri bu arayışlara iter. günün birinde bu değerde arayanlar için geçerli anlamını yitirir.
tercih meselesidir.
aslına bakarsak 1500 kızla yatmıs erkek bile bunu isteyebilir. sonucta kendi tercihi. kimse ona 'hayır kardesim sen bakir değilsin bakireyle evlenemessin diyemez' dimi ama.
Doğal bir eylemi, "sadece ben yaşayabilirim kadınlar yaşayamaz" diyerek kısıtlayan anlayışın devamıdır. Herkesin özgürce cinselliği yaşama hakkı vardır. Bir kadının cinsel ilişkiye girmiş olması bunu alışkanlık haline getirdiği, herkesle beraber olduğu anlamına gelemez. Bu anlayışın bugün artık hayal kırıklıklarına da açılan bir kapı olduğunu söylemekte yarar var. "Abi ben bakire olmazsa evlenmem" diyenler tanıştığı ve hoşlandığı kızların bakire olmadığını öğrendiğinde çaresizce bu anlayışı terk etmek zorunda kalmaktadır. Hiç gurur yapmadan sakin kafayla düşünmekte yarar vardır.
1500 kişiyle de yatıp bakire biriyle evlenebilen biridir ama özellikle talep etmeye hakkı olmayan biridir. 1500 kişiyle yatıığını bildiği halde o kız keni bakireliğini koruyup o kişiyle evleniyorsa tercih meselesi deriz. ama ahlaksızlığı yapıp karşındaki kızı saf, temiz beklemesi haksızlıktan başka birşey değildir.

edit:burdaki ahlaksızlık kişi sayısının 1500 den oluşmasıdır. yoksa herkesin kendi tercihi. karışmaya hiçbirimizin hakkı yoktur.
bakir birinin en doğal hakkı...
*
samanlıkta iğne aramak gibi bişey. kimine göre önemli kimine göre önemsiz bir kriter.
- alo bakire bayan sen misin?
+ buyrun.
- ben evleniyorum ona göre bak verceksen ver artık evlenmekten vazgeçeyim.
+ dıt dıt dıt dıttttt dıt dıt dıt dıttttt...