Kız arkadaşından çok erkek arkadaşı olan ağzını yaya yaya konuşan kaşarlıkta sınır tanımayan tipler ilk sırada gelir.
ben çünkü sizinle evlenmeyeceğim.
görsel
pis olması.ağzı kokusu.bakımsız eller ayaklar.sigara kullanması.yüksek sesle konuşup gülmesi.her gün iki kere iç çamaşırı değişmemesi.haftada 1 banyo yapması.

şimdilik bunlar ekleme yapabilirsiniz..
Börek ve sarma yapmayı bilmeyendir.
Erkek olsa arkadaş olamayacağınız biriyle evlenmeyin.
tüm lise zamanı boyunca ortalıkta şempanze gibi gezip mezuniyette bülent ersoydan bile daha beter dönen kız tipi.
seni sağılmaya hazır inek gibi hissettirdiği an uzaklaşman gerek.
Zengin koca arayan kızlardan uzak durun. Çünkü hiçbir zaman gerçek aşkı yaşayamazsınız.
Erkeklerle çok içli dışlı olan ama aşkım o benim kardeşim gibidir diye bi erkek arkadaşını veya kankasını işte ne boksa size karşı savunan kızdır. Böyle kızlardan kaç tane tanıdıysam sonunda hep bi bokluk çıktı. Kendim bizzat şahit oldum Ayrıca arkadaş çevremde de aynı durumları gördüm. Bir kız hoslanmadiginiz birine karşı o benim kardeşim, arkadaşım falan diyip sizin soylediklerinizi hiçe sayıyorsa Siz de onu hiçe sayın. Böyle erkek düşkünü illa da yakın erkek arkadaş isteyen kızlar şahsıma göre değil. Ben kıskanırım. Kıskanmayana da saygı duyarım.
Salak aptal manyak gerizekalı diye konuşan kızlar
Dış görünüşü için çok vakit harcayan kızlar.
makyajdan hiç haz etmiyorum.özellikle de rujdan.inşallah minimum makyajlı biriyle evleneceğim.
birde gereksiz şeylere gereksiz paraları harcayan kadınla evlenirseniz iki yakanız bir araya gelmez zaten.
Kemalist kadınlardardır. Eve ocaga sokulmamalılar.
Ailesinin yanında sizi küçük düşürenler.
diğer entrileri hiç okumadan yazıyorum.çabuk sıkılan kadından uzak durun lan. yoksa evlendikten sonra başka yarrak altına yatacaktır. sizin yanınızda olmayan kadından uzak durun yoksa başka yarrak altına yatacaktır.paraya mala mülke önem veren kadından uzak durun yoksa başka yarrak altına yatacaktır...
Yemek yapmayi bilmeyen kadinlar
Akli fikri gezmekte tozmakta tatilde olan kadinlar
Bir meslegi olmayan hazira alismis kadinlar
Abarti makyaj yapan kadinlar
Erkeklerle arkadaş adi altinda takilip bir vurdurmadigi kalan kadinlar
Surekli eski sevgilsinden bahseden kadinlar
Kilolu kadinlar
Bakimsiz kadinlar
Daginik kadinlar
Samimiyetsiz ve yapmacik kadinlar
Egoist, kendini asiri begenmis kadinlar
Polis hemsire doktor gibi meslekleri olan kadinlar
Küfür edip sigara icen kadinlar
Bu zamana kadar krolarla birlikte olmus kadinlar...
Ha bir de en önemlisi deli olmayan kadinla asla ama asla evlenmem. Hatun dedigin deli dolu olacak, isiririm.
Boyle fazla ozgurlukcu bana kimse karisamas kafasinda olanlardan. Para kopegi olanlardan. Egoist olanlardan.
Denizde kum evrende yıldız kadar olan. Çeşit çeşit desen desen nasıl istersen.

Bu nedenle Bence siz kadınları boşverin erkeklerle evlenin valla bak. Şöyle adam gibi adam, ultra über maço, şöyle sıksan delikanlılık akar sırılsıklam olursun tiplerinden bol var burada çok zorlanmazsınız da. Bi çay için yani hemen "hööööö vurduruyordur" diye çirkinleşmeyin hayatta her şeyin bir ilki var. Bu pis kadınları da kendinizden mahrum bırakın ağlayıp kendilerini parçalasın zavallılar boşverin onlar kaybetti zaten. Hatta açık adres de vereyim bu iyiliği de kimse yapmaz da işte neyse yine iyi günümdeyim.

(bkz: sözlük yakışıklılarının fotoğrafları)
Her insanın kendi çerçevesinden yorumlaması gereken tiplerdir. Bana göre hiçbir konuda hiçbir fikri olmayan kadınla evlenilmez. Zaten böyle saman beyinli birine aşık olacağımı hiç sanmıyorum. Sevişilmez bile lan bunlarla. Düşünsene, sen sevişme esnasında kulaklarına varoluşu sorgulayan sorular fısıldıyorsun, o "aşkım yavaş acıyor!"diyor.
Her kör malın topal bir alıcısı olduğuna göre.
Evin tek çocuğu olan kadınla evlenilmez.
bağırarak konuşan görgüsüz tipler.
Beyler Allah rızası için Ailesine saygısı olmayan görgüsüz geniş mezhepli kızlarla evlenmeyin kalsinlar evde bir de onların doğuracagi çocuklarla uğraşmayalim.
Ikizler burcu kadınlar.
söyledikleri ile yaptıkları birbirini tutmayanlar. her zaman bahanesi hazır tipler.