bugün

sıkıntılara gebe olur. er kişisi burayı biliyorsa müsaite düşer düşmez hemen önce girilen entrylere bakar sık sık oylanmış ve favlanmış isen kafasında soru işaretleri oluşur. sonra nick altına bakar kaç entry girilmiş nickin mause ile okşanmış mı kaytan bıyıklı sözlük azmanları çok övmüş mü kontrol eder. neticesinde burası uludağ sözlük olduğu için bunların hepsinden bolca görür ve iş ciddiye binemeden biter..
A ne tesadüf bende der geçerim. Sonra karşılıklı favlaşırız bu mudur dedirtmek istediğin o kişiye. Garip.
(bkz: derdini sikeyim butonu) çekil git ya.
Doğrudur.
--spoiler--
Evleneceklere iki önemli öğüt: 1) Birliktelikler illa ki dışarıdan beslenmeli. Bir insanın başkasına anlatabileceği, ciğerindekiler yani, olsa olsa bir metreküp yer tutar. Eğer birliktelikler dışarıdan beslenmezse bir zaman sonra iletişimsizlik ve bıkkınlık başlar. En kolay dış besin de sanattır. 2) Hiçbir zaman yalnız kalma hakkınızdan feragat etmeyin ve diğerine yalnızlığını bağışlayın. Kendi dünyası olmayan başkasının dünyasını zenginleştiremez.
--spoiler--

Ali Nesin
Eşlerin kendine ait özel alanı olmasının evliliğe faydası bile vardır. Öyle her şeyinizi yumurtlamayın hemen.

Doğru olmayan bir karardır. Hemen vazgeç.
"bilen söylemez, söyleyen bilmez."
evlenilicek erkek slm.
Ekşi de az okumuyoruz, kocam hesabimi ogrense aile katliami çıkar yazan modern türk kadınlarını.. Olayın iğrençligine baksanıza lan. Hem farkinda ne yapıyorsa artık, bir de yazıyor bunu..

Bunu diyen Birinin profiline girdim. Girmez olaydım, o kocaya acıdım sadece.

Neyse. Evlenmek basli başına bir aptallıkken Hele Sözlükte yazan biriyle evlenmek aptallik, midesizlik ve acizliğin nirvanasi..

Geçen de bir abla mesaj atiyor, fuckbuddy takılalım kıvamına getiriyor sohbeti, konuşuyoruz, anlaşıyoruz.. en son her şey tamamken, konu yaşa geliyor. 8 yaş büyük olunca benden, biraz geri adım atıyor. tatlım sohbet güzeldi ama daha ilerisi için bilemiyorum, Yaşıtım sanmıştım diyor. Biraz Ustelesem ertesi gün beraber terleyecegiz ama siklemiyorum bunu. Neyse işte bu kadının 1 2 hafta sonra entrylerine bakıyorum. Evlilikten koca bulmaktan bahsediyor. En son buldu sanirsam..

Işte böyle eşlere sahip olmak isteyenler varsa, buyursun efendim. Daha da neler neler gordu bu gözler.. Tutan yok. Ama eşinizin vaktiyle inlemekten Ses nodülü olabilir, arada güzel bir yeşil çay yapın.. ve korunun. Asghd.
Hiç canını sıkma.
Soyleme bence. Burda cogu yazar normalde okduklarindan farkli kisilikte yaziyor. Sen de oylesindir. Yapma eyleme bence.