1. 1.
  hiç birseyden haberinolmayan masum çocuklarını ve eşini siyanürle zehirleyerek öldüren adamdır. adam, baba, insan bu kelimeler yerine baska bir ismi olmali bana sorarsanız.
  4 ... bittimiacaba
 2. 2.
  evlat katili değildir. "ben ölünce çocuklarım ortada kalmasın" düşüncesiyle toplu intiharı seçmiş, çıkış yolu bulamamış, bunalıma girmiş babadır.

  evladınız yoksa bilemezsiniz. çocuklarınıza bakamamak canınızı yakar, gururunuzu kırar. kendinizi yetersiz, gereksiz hissedersiniz.

  intihar insanın yaşama karşı gösterdiği en şiddetli agresyondur. bu noktaya kolay gelinmez. tüm umudunu yitirmiş insanlar intihar eder. insanları yargılamadan, etiketlemeden önce anlamayı deneyin. yoksa böyle acımasız insanlara dönüşürsünüz.
  4 -4 ... nadia nadia
 3. 3.
  benim de çocuklarım var. bir insanin yaşama hakkını elinden almak ne demektir, siz bir cinayeti savunuyorsunuz.

  farkındasınız insaAllah.

  ben en zor yaşam koşullarında yinede yaşamayı ve yaşatmayı amaç edinmiş guzel insanlar tanıdım. 6 çocuğu olan bulaşıkçı bir dedem vardi mesela. hayatini tarhana çorbası ile geçirmiş. 6 masumu ve günahsız eşini siyanürle öldürmemiş.
  7 -1 ... bittimiacaba
 4. 4.
  ölen çocukların ve eşinin intihara rızası vardi diyorsunuz.
  ... bittimiacaba
 5. 5.
  Düşüncesiz, bencil düştüğü buhrana ailesini de sürükleyen katilim tekidir. Ailesini katledip intihar etmiş.
  1 ... frekans
 6. 6.
  insanlar bunalıma girip ailesini katlediyorsa siz bu olaya tek bir kişinin deliliği olarak bakamazsınız. nitekim bu aralar toplu aile intiharları arttı. bu tür şeyler ya savaş zamanı olur ya da ekonomik buhran zamanı olur.
  eğer bir insan delirip gidip kendini asarsa bunu psikolojik alıp kişinin kendi içinde açıklayabilirsiniz ama aileler yok oluyorsa burada sosyolojik derin bir sorun vardır.

  ekonomi çoh eyi değip yoksulluğun yarattığı bu kaosu görmezseniz daha çok aile cinnet geçirip cana kıyacak.
  -1 ... kdgfbdhsg
 7. 7.
  böyle bir şey yaptığına göre eminim yaşadıkları çok zor, çok ağırdır. adana'da çocuğu açlıktan hastaneye kaldırılan adamın hastane camından atlayıp intihar etmesinden belki o psikolojiyi anlayabiliriz, bir babanın evlatlarına bakamaması elbet çok ağırdır.

  ama işin bir de şu boyutu var, intihara sürükleyecek kadar zor dertleri var ise ve yaşamak istemiyor ise bunu kendi başına veya karısı da istiyorsa karısıyla birlikte yapabilirdi, çocuklarına devlet bakabilirdi, henüz küçücük çocukları kendi iradesiyle karar vererek öldürmesi baba olduğunu değil katil olduğunu gösterir.
  3 -1 ... cicikuscicikus
 8. 8.
  intihar ve cinayetten ebedi cehennemliktir.
  2 ... selia
 9. 9.
  Bir baba kum çeker, taş taşır , limon satar yine de intiharı düşünmez. Bu düpedüz bencilliktir. Engelli olsa engelli maaşı alırdı. Façası yemiyorsa bırakırdı eşi çalışırdı. Neyi savunuyorsunuz?
  Adam akıl hastası imiş. Şimdi o çocukları öldürmeye hakkı mı vardı demek istiyorsunuz? Lütfen anne - baba olmayın böyle düşünüyorsanız. Olmayın.
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 10. 10.
  kimsenin intihari savundugu yok da, yoksullugu iphone yerine samsung almak sanan tiplerin atip tutmasi da cok rahatsizlik verici. ne yoksulluk ne de yoksullugun getirdigi caresizlik hakkinda fikriniz bile yok. burada tartisilmasi gereken babanin katil ya da kahraman olmasi degil. bir babayi bu duruma surukleyen devletin acizligi olmali.
  1 ... peder