bugün

az önce muhteşem bir tespite imza attı, kendisini kutluyor, görür görmez eksilenen yazarlar listesinden azlediyorum.
(#44244050)

Çok güldüm oğlum. Başkaları da gülsün diye şuraya bırakayım.
seni niye çaylak yaptılar a gardaşım veya bacım?

halbuse kimseye sövmez, kalp kırmaz tertemiz bir adamdı veya bayandı, her neyse yav işte.

inşaellah tez zamanda cezası biter.

t. çaylak olmuş bir yazar.
bu pisliği başta sevmiştim ırkçı göt çıktı. üzmeyin demiştim bir de.

üzün bu iti.
görsel
Günün ilk açık oylayanı, sağolsun.

Adam gibi adam, baba bir yazardır.
takip listemde yer alan, son derece kaliteli bir yazar.

kendisiyle asla bir problemim olmadı, olamaz. hürmet ve muhabbetlerimle efendim.
iyi çocuğa benziyor, keşke kız olsaydı.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.

görsel
Adamın dibidir.
Günün ilk açık oylayanı.

Kıymalı Bir pardon kıymetli bir yazardır.
Adam Muhteşem. @evininbeyicocuklarinanasi
primcilere fırsat vermemesi gereken yazar. yoksa akıl sağlığını kaybedebilir.
anlaşılan valiliğe hiç işi düşmemiş yazardır.

eğer evrak işin falan yoksa bu tip yardım isteyen kişileri kapıdan içeri bile almıyorlar. ya belediyeye ya da sosyal yardımlaşma kurumlarına gönderiyorlar. oradakilerde zaten tanıdık, oy potansiyeli olan kişilere yardım ediyorlar. çalışıp ev geçindirme konusunda haklılık payı var. ama o adamında ne zorluklar yaşadığını bir tek kendisi bilir. valilik konusundaki görüşüne kesinlikle katılmıyorum. öyle olmuyor o işler.
Bir yandaş yobazdır. Görüleceği üzere tuzu kuru olup, insanlıktan nasibini almamıştır.

Yani yandaş yobaz standartlarına göre gayet normal bir kişidir.
insanları görüşleri, fikirleri üzerinden "yobaz" ve "yandaş" olmakla itham eden süzme rum çocuklarından da uzak durması gereken yazar. naçizane benim tavsiyem tabi, yine de kendi bilir.
Linç ekibinin son kurbanı. Yobazmış! Yakıştıramadım. Mevzuyla ilgili olarak da kendisi gibi düşünüyorum.
sözlüğün organize kemoş lideri malum kişi tarafından patates yapılmaya çalışılan yazar. bunlar böyledir birilerini kafaya taktığı an yancılarıyla beraber saldırır. tam dişinize göre değil mi lan vurun abalıya. yazık.

görsel
Başlık ne kadar çok ak it yapmış.

işkur önüne gidin bakalım iş var mı yok mu görün.

Yol yabdı namaz clio uçuyoruzzz nah uçuyoruz sadece 10 uçağı olan uçuyor.
Yobazın büyüğü urumelinden gelen yobaz.
En sevdiğim yazarlardandır. Bana oksijen tüpü alma sözü vardır.
Gözümün önüne şöyle biri geliyor nicki görünce
görsel
aşağıdaki satırlar niye silinmiş;

bu olay pek akla yatkın değil demiş adam...

niye hakaret ediliyor?

bana göre de bir insanın evinde donarak ölmesi mümkün değil, ulan 2 tane battaniye de mi bulamamış?

sonuçta başını sokacak kapalı bir ev bulmuş, evsiz değil bu adam!

tamam yakacak paran yoktur evde kazak,palto giyer yine donmazsın, kapalı ortam.

haaa nolur, üşürsün hasta olursun zatüree, verem olur o şekilde ölürsün. öyle olsa inanılır...

donmak nedir?

kaliteli bir yazardır.
(bkz: #44371510)

aldatan eşin öldürülmesinin doğru olduğunu savunan yazar.

tam bir yobaz lan bu, bununla evli olan kadına ulaşıp bu yazdıklarını okutmak lazım.

edit: ekran görüntüleri alındı entry silmesi bir şeyi değiştirmez, birisi şikayet etsin de tck'dan işlem yapsınlar sana aklın başına gelsin.

görsel
Ilk aklina geleni yazan evinin beyidir. Yoksa aldığı nickten belli hanımının sözünden çıkmayan yazardır.