bugün

(bkz: vitaaaaaminli çorba)
-hakem golümüzü yedi evin ana
-ibne hakem şeklinde cem yılmaz imzalı ondan izlendiğinde çok gülünen zıvır.
tarihi eser kaçakçılığından yakalanmıştır kendisi.
sokaktan terli terli gelmiş, hakemden yana dert yanan çocuklara "alın için şu çorbadan" diyerek menopoz döneminin önde gelen temsilcilerinden biri olan teyze.

(bkz: evine saglik evin ana)
siyaset meydanina da cikti. hatta milletvekilligi teklifi bile aldiydi. ya televizyon sen nelere kadirsin. populer kultur.
varisi "lays reklamında zorla cips yedirme çabasındaki sadist teyze"dir.
gerçek adı gönül çil'dir.
default bir ev yemekleri lokantası adıdır.
top kontrolü ve yaptığı hareketlerle zamanında üç büyüklerin transfer listesine girmiş kişidir. fakat kilo problemi olduğu için transferi gerçekleşmemiştir. *
biz zamanların şirin, anaç tavırlı margarin annesi. özletmiş kendisini ve meydanı yiyin gari cip anasına bırakmıştır.
iğrenç bir kadındır, birkaç kadın programında kendini deşifre etmiştir. "yiyin gaari" teyzenin dışkısı olamaz afedersin.
(bkz: gönül çil)
nedense her çıktı programda sürekli "ben cumhuriyete layikliğe * sonuna kadar bağlı bir vatandaşım" gibi cümleler eden egosentrik köylü...

teyze derdin nedir senin hele açıver bize? siyasete mi atılmaya niyetin var? evin analık kalıbı sığ mı geldi edenine ? bipolitik olmadığını mı yansıtmaya gayret ediyorsun? seni daha mı zeki zanneceğini düşünüyorsun insanların böyle laflar edince ?
geçti annem o tren yeni söylemler bul nolur. daha özgün ol yoksa kendini övme girişimlerinin de suyu çıkacak yakında, benden söylemesi zira bir adım ötesi tülin-caner ikilisi...
Bi aralar "evin ana" vardı!.. çorba felan pişirir, çoluk çocuk toplar, yedirirdi.. sonra tutuklanmıştı.. nasıl ağladım o gün.. bi borçdan dolayı bir de uyuşturucu işine girmiş o yüzden hapiste yatmıştı o tombul kadın * sonra yavaş yavaş bulmacanın parçaları birleşti.. "çorbayı içen golleri atar" demesinin anlamını, extacsy ye bağladım. çorba içen çocuklarda sanırım hala amatem den çıkamadılar..
http://www.youtube.com/watch?v=FCKb0ofK0kU
Evin margarin reklam maskotu.
bir börekçi ismidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar