bugün

ve gerisini okumuyorum efendim. sadece satır aralarında göz gezdirip "yine zaman kaybettim" diye iç geçirten entryler. en altta hbbia imzasını görünce eksiyi de basıyorum.
okuyucuya olan saygıyı gösterir. edepten anlamayanların eleştirmesi doğaldır.
jargona uymaya çalışan liselilerin kullandığı sözcük öbeği..
okunmadan geçilmesi gereken entrylerdir.
evet efenm, hitabet sanatı bunu gerektiriyor.
efendilikle ilgisi olmayan entrylerdir.
okumuyorum. hayal kurmak bedava, boşa zaman geçirmek bir o kadar. onları okuyup yerinde saymak bana zarar.
hbbia entryleridir.
evet efendim gel gelelim veyahut velhasıl gibi türevleri de mevcuttur.
zayıf bir ironi olması kuvvetle muhteöel entrylerdir. yani. zayıfır. okumak gereksizdir.
söze nasıl başlayacağını bilemeyen yazarın başvurduğu bir yoldur.
3. paragrafta 'hülasa' diye devam eden entrylerdir.
haklarında hiçbir önyargımın olmadığı entrylerdir. evet efendim hbbia nın girdikleri dışındakileri okurum.
(bkz: hbbia) amacını anlayamadıgım entry lerdir biri acıklarsa sevindirik olacagım.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ın yazdığı entrylerdir çoğu. küfür ederek sayfa kapatılır.
Bir hbbia modası.
Başlık komik masal malzemeleri çıkarır türdense mutlaka okudğum ve tavsiyelediğim entrilerdi. Ayrıca evet efendim, Eğlenceli olay hikayelerinin blr varmış bir yokmuş bölümüdür.
okunmamasını sağlar, yardım için teşekkür edilmeli.
(bkz: trollü 100 kilometre öteden tanıma rehberi)
(bkz: sahi bi içlenen adam vardı ne oldu ona)
muhafazakar görünümlü* zır cahil bir insanın entrysidir.

not: siz kaldırıyosunuz amk g*tünü ilgilenmeyin kendi kendini imha eder zaten.
eskiden sadece habibi'nin kullandığı bir giriş sözleri iken şu sıralar ordan oraya zıp zıp zıplayan yazarcıkların kendilerine misyon ettikleri ama sempatik olabilmenin bu tür replikalarla münkün olamayacağını bilmemelerinden mütevellit son zamanlarda ben dahil bir çok yazar ve okurun canını sıkma hadisesidir.

not: içime bluevelve kaçtı lan, çıkarın! *
sevimlilik kattığına inandığım yazılarıdır, ne kadar uzun olursa olsun okurum, oyumu da kullanırım.
Fırtına öncesi sessizlik gibidir. 'evet efendim' cümlesi ardından uzun bir yazı gelir.
hbbia isimli gereksiz insanın entry'leridir.
yazarin o dusunceyi onayladigini gosteren baslangic cumlesidir. Uzerinde baslik acacak kadar buyumus olmasi da ayri bir dusundurucudur.
güncel Önemli Başlıklar