bugün

her erkeğin ömrü hayatında muhakkak karşılaşacağı durumdur. ister tuvaletten çıkın, ister yataktan, ister lokantadan çıkın, ister ''sinemadan'' her nereden çıkarsanız çıkın o zımbırtıyı açık unuttuğunuz olmuştur. olmasa da olacaktır.

bundan 4- 5 sene kadar önce bir kızla buluşup sevişeceğim. o gün acayip derece seksim gelmiş
muhakka gidip yapmam lazım. ailesi yok, kıza davet ettirdim kendimi.
seksi görünmek içinde yeni aldığım kırmızı, tazmanya canavarlı boxserımı da çekmişim apış arama. traşımı da olmuşup her yer cillop gibi.

buluştuk kızla çılgınca sevişiyoruz. allah yarattı demiyorum. parmaklarımla saçını kökünden kavrayıp sertçe çekiyor, elma çalarken yakalanan çocuğu dövercesine poposuna şaplak atıyorum.
altımdaki de at gibi hatun. son düzlüğe çıkmış jokey edasıyla saçını çekiyor, kıçına vurdukça vuruyordum. tam o anda finişe saniyeler kala kapı çaldı...

zııırrrrrrrrrr....

kız= eyvahhh . abim geldi. giyin giyin.
kukla= finişi görelim lan. 1 dk. sürmez.
kız= manyak mısın ya. abim diyorum taamm mı. öldürürr diyorummm.
kukla= sen saklan ben abini s.keyim.
kız= hala espiri yapıyo ya. al şu pantolonunu giyin, atla pencereden çabuk ol yaa..

apar topar elbiselerimi giymiş, camdan atlamıştım. eve gitmek için ilk minibüse bindim.
o da kalabalık tıkış- mıkış bir şey. dengemi sağlamak için sol elimi önümde oturan kızın koltuğuna, sağ elimi de hemen yukarıdaki demire koydum. haldur- huldur giderken önümdeki kızdan tuhaf tuhaf hareketler sezinlemeye başladım. ( şaşkın bakışlar, anlamsız tebessümler, yanındaki kız arkadaşına fısıldaşmalar, arada bir çaktırmadan bana bakmalar)

ulan laf atayım, bari bunu ayarlar, inmemiş penisimizi indiririz diye düşünürken.
kendi kendime '' ne diyeyim, nasıl giriş yapayım '' dedim. '' allah neşenizi bozmasın desem'' yok yok olmaz '' yolculuk nereye desem'' yok oda olmaz..
lan dedim iyisimi sert erkeği oynayım. çıtır kızlar sever bunu. memati gibi olayım dedim.

'' ne o lan, açıkta bir şey mi gördünüz''
ikisi birden suratıma bakıp '' kikikikikiki'' diye gülmez mi!
içkillendim eğilip aletime baktım.
tazmanya canavarıyla göz göze geldim. biraz utangaç bir tavırla fermuarımı çekip düzelttim.
sonra boşalamamanın verdiği sinirle kızların kulağına eğilip fısıldadım.

'' sakso hizasındasınız akıllı olun''
oldukça nezih bir ortamda 2 saat sonra tuvalete gittikten sonra farkettiyseniz uygun bir yerde bir fay hattı ararsınız ki mağmaya doğru bir yolculuğa çıkasınız.
ne zamandan beri açık unuttum diye düşünürsün sonra.
ardından gelen o güzel sıcaklama hissi ve yanakların kıpkırmızı olması... işte bu bebek!
kimse şeyinizi dikizlememişse rahat olabilirsiniz. fermuarı çekersiniz olur biter. bizzat yapmışlığım vardır. *
o dakikadan sonra dakika başı şeyine bakmak açık mı ? diye.
argoda (bkz: bakkal açık kalmış) diye söylenen söz öbeği.
yol da firar var diye uyarılan insan.
yol boyunca acaba hangi an kapatsam diye beyni meşgul eden durumdur...
hiç kasmayacağım bir durumdur. daha önceden geldi başıma defalarca. hatta uyaran da olmuştur dükkan açık diye... verilen cevap güzeldir sorun yok "çırak içeride". *
montunuz veya hırkanızın önünü ilikler gibi yapıp fermuarınızı çekerek bu durumdan kurtulabilirsiniz.
bizim ailede dededen gelen babada ve kardeşlerde de olan ırsi bir durumdur. aldırmıyoruz normal karşılıyoruz yani.
ayakta duran ve fermuarı açık unutmuş dedenin aletini tutamak olarak kavrayıp kendisi minibüse çeken bünyenin içine düştüğü gibi, bazen utandırmaktan başka sahibine zararları da olabilecek unutkanlıktır.
kesinlikle yerle bir olma durumudur. başıma gelmesini asla istemem
(bkz: her an sevişebilirim)
çanta fermuarı ise çok problem olmayan durumdur.
bazen güzel birşeydir. bazı bayanları üstüne çekebiliyorsun farkında olmadan. ve güzel bakışlara. tamamen sexüel bi çağrışım tabiki.
geçtiğimiz yıl yaz okulunda sunum yaparken başıma gelmiş olaydır. bütün sunumu fermuar açık yapmışım. tüm sınıfa görsel şov da yapmış oldum böylece. Artık ne zaman sunum dense yoo dostum yooo diyerek uzaklaşıyorum.
--spoiler--
Fermuarını açık unutan bir adamın utanmasına gerek yoktur, Çünkü bu aklının şeyinde olmadığını gösterir. En azından o an için.
--spoiler--
*
subliminal mesaj vermektir.
evden çikarken ocaği açik unutmaktansa tercih edilecek durumdur.
(bkz: dükkanın açık kalmış)
bu durumdan daha kötüsü bunu size söyleyenin bir bayan olmasıdır.
hiçbir şey olmamış gibi kuytu bir yerde konuyu kapamak gerekir.
özellikle yaşlı amcaların ve dalgın yurdum ergenlerinin başına gelen unutkanlıktır.