bugün

benim annem ile babam evden çıkarlarken çok dikkat ettiğim bir
olaydır. fermuarlarını çekmişler mi
diye belli etmeden bakarım.
malum yaşları icabı dalgınlık göstermiş
olabilirler.
aslında hekesin başına gelebilir.
yorgunluktan mı nedir? insanlar
çok dalgınlaştı.
özellikle de yaz günlerinde daha iyi olur, bırakınız çocuk hava alsın biraz.
benim de arasıra başıma gelen rezil durumdur..
evet bazen unutuyorum ne var bunda gülecek? he he he...
Oldukça vahim bir durumdur. Çevrenin tepkisine yol açabilir. Evet.
yahu entry sicmak diye bir sey varya bak bunu bu baslikta gormek mumkun... yazarin biri valla cok iyi oluyor yaneeee kizlar falan tav oluyolar hemen yazmis.. ya olum sen hangi memlekette yasiyorsun ya... biz sana hafif yellen dedik sen geldin lockkk diye ortaya sictin. atiyorsun tamam da ufak at ya ..
içine çamaşır da giymeyi unutmadıysanız en azından toparlanabilir bir durum.
mahalledeki çocukların cinsiyet ayrımı yapmadan banada söyledikleri cümleyi hatırlatır. (bkz: dükkanın açık kalmış)
sık sık yakın çevreniz tarafından alooo dükkanı açık unutmuşsunuz uyarısı ile karşı karşıya kalmanıza neden olan tatlı unutkanlıktır.
özellikle yaşlı amcaların ve dalgın yurdum ergenlerinin başına gelen unutkanlıktır.
hiçbir şey olmamış gibi kuytu bir yerde konuyu kapamak gerekir.
bu durumdan daha kötüsü bunu size söyleyenin bir bayan olmasıdır.
(bkz: dükkanın açık kalmış)
evden çikarken ocaği açik unutmaktansa tercih edilecek durumdur.
subliminal mesaj vermektir.
--spoiler--
Fermuarını açık unutan bir adamın utanmasına gerek yoktur, Çünkü bu aklının şeyinde olmadığını gösterir. En azından o an için.
--spoiler--
*
geçtiğimiz yıl yaz okulunda sunum yaparken başıma gelmiş olaydır. bütün sunumu fermuar açık yapmışım. tüm sınıfa görsel şov da yapmış oldum böylece. Artık ne zaman sunum dense yoo dostum yooo diyerek uzaklaşıyorum.
bazen güzel birşeydir. bazı bayanları üstüne çekebiliyorsun farkında olmadan. ve güzel bakışlara. tamamen sexüel bi çağrışım tabiki.
çanta fermuarı ise çok problem olmayan durumdur.
(bkz: her an sevişebilirim)
kesinlikle yerle bir olma durumudur. başıma gelmesini asla istemem
ayakta duran ve fermuarı açık unutmuş dedenin aletini tutamak olarak kavrayıp kendisi minibüse çeken bünyenin içine düştüğü gibi, bazen utandırmaktan başka sahibine zararları da olabilecek unutkanlıktır.
bizim ailede dededen gelen babada ve kardeşlerde de olan ırsi bir durumdur. aldırmıyoruz normal karşılıyoruz yani.
montunuz veya hırkanızın önünü ilikler gibi yapıp fermuarınızı çekerek bu durumdan kurtulabilirsiniz.
hiç kasmayacağım bir durumdur. daha önceden geldi başıma defalarca. hatta uyaran da olmuştur dükkan açık diye... verilen cevap güzeldir sorun yok "çırak içeride". *
yol boyunca acaba hangi an kapatsam diye beyni meşgul eden durumdur...