bugün

işin içinde kesinlikle ve hiçbir şekilde teşhir durumu yoksa tamamen normaldir. hepimiz çıplak doğmadık mı?
özgürlüğü hissetmektir ama bi yere kadar. bi sabah kalktım sabah dediğimde bir iki arası bi şey.ev arkadaşlarım memleketlerinde. evde kimsecikler yok. 145 m2 ev. ohh miss. dedim bi duş alayım. iç sesim bornoz giymeme gerek olmadığını söyledi. * aldım elime bornozu çıktım odamdan yaldır yaldır gidiyorum banyoya. ama böyle bi rahatlık böyle bi güzellik yok. neyse girdim banyoya. astım bornozumu. bi baktım baş havlumu unutmuşum. alıp geleyim hemen diye banyodan çıktım. tabi anadan üryan. banyodan odama giden o uzun holün tam ortasında dış kapıdan bi anahtar sesi geldi. elim ayağım birbirine dolaştı. 10 tane kedi arasında kalmış fare gibi oldum.mal bi gülümseme belerdi yüzümde. karar veremedim odama mı gitsem banyoya mı. ben mehteran takımı gibi bi iler bi geri giderken attım kendimi odama.sonra verdim gülmeyi ama sesim titreye titreye gülüyorum. eğer ev arkadaşıma o şekilde holün ortasında yakalansaydım napardım bilmiyorum. travmaların en büyüğü olurdu benim için. çocukluğuma değil yedi ceddime inmeniz gerekirdi.

(bkz: kral çıplak)

edititis : arkadan gelen zenci müziğini unuttum. o verdi zaten bütün gazı. white boy white boy.

http://fizy.com/#s/1byb03
sevgiliyle yapılan bir eylemse yorucu olabilir.
yaz aylarında olmazsa olmazlarındandır. sıcaktan bunalan millet soyunmakta çözüm bulur.
yaz günlerinin vazgeçilmez ev eğlencesi.

bu nü çalışmayı elde soğuk bir içecekle tamamlamak bu atraksiyona artı katar.

evvela bütün camlar evde bir ceryan akımı oluşturacak şekilde açılır, tabi hain komşu gözlerini engelleyerek.
sonra da güzel bir müzik eşliğinde sallanan sandalyeye oturulur ve bu anın keyfi çıkartılmaya başlanır.
arada buzgibi içkinizi göğsünüze, götünüze ve özellikle de taşaklarınıza değdirerek hafif ürpertiler yaşamanız tavsiye edilir.
kendinize şükela şakalar yapmayıda unutmayın.
(bkz: buzlu badem)
karşı apartman penceresinde, sürekli etrafı, evleri, komşuları gözetleyen, habıl teleskobu tipli bir teyze varsa ilginçliği daha da artan aktivite. insan kendi evinde çıplak dolaşır, giyinik dolaşır kime ne? bakma amına koyim benim evimin içine. swh
kızların daha cok yapmadığı, daha az yaptığıdır. mutlaka evde bi perde açık kalmıştır, yada evin üstü açıktır falan. bi şekilde görünürsünüz...
ashton kutcher'ın two and a half men dizisinde yaptığı şey.
eğer kıbrıs'taysan, bir de mevsimlerden yazsa...
yalnız yaşamanın en güzel taraflarından biridir, tabi perdeler kapalı olduğu sürece.
çıplak uyumaktan daha iyi olmayan durum.
evde değil de, yazlıkta yapılırsa güzeldir. oh mis gibi ılık ılık.
ne evde ne yazlıkta yapılmaması gerekendir. insan hiçbir zaman yalnız değildir.
dünyanın size ait bir yer olduğu hissini veren olaydır, candır.
erkek kardeşle yaşamaktan nefret edilen anlardır.****
çok eğlenceli eylemdir. sürekli perdelerin kapalı olmasının sebebidir.
şu an yaptığım eylem.
taşaklara doğru esen bir klima ile birbirini tamamlayacak olan eylem.
insanın kendini rahat hissetmesidir. itiraf ediyorum annem ve kardeşlerim bir yere gitti ve sabah uyanıp kahvaltımı da yaptım. şu an evdeyim. çırılçıplak olmaktan ziyade boxer atlet 2 lisi ile takılmayı seviyorum. lan pc başına oturuyorsun boxer yoksa yakışıyor toto, sandalyeye. o da zor.
erkekler için söylüyorum yapmayın beyler durduk yere canınız sıkılmasın.
güven meselesi.
izmir de yaşıyorsanız yapmanız çok anormal olmayan eylem.
çünkü çok sıcak amk.
ailecek yapıyoruz sizde yapın hayatı yaşayın.
bilgisayar başında çıplak oturan yazarın fantezileri.
inanılmaz rahat bir eylem. yapın imkan varsa.