benim bulunduğum ortamda paranormal olaylar olmaz da, bu olaylar konuşulmaz da. yalnız yaşayan bi insanım böyle başlıklar açıp korkutmayın insanları şeklinde söylendiğim olayların sıralandığı başlık.
Biri beni izliyo ama hadi hayırlısı..
siz dışarıdan eve girince hemen küçük odanın kapının arkasına saklanan varlık görmek.
Tanım : sözlük yazarlarının evlerinde geçirdikleri garip olaylardır.

Geçen gün yorgun arkın uyuduğumdan mıdır bilinmez gece tuvalete kalkıp tuvalet yerine pc koltuğuna oturmuştum. Neyseki son anda farkettim. Tuvalete gittim. Pc yi de açmışım onuda sonradan farkettim.
sabahın 3ü veya gecenin 3ü neyse hafiften gözümü açtım yanımda bir el büyüklüğünde birşey.ananı avradını bu ne lan böyle diye tuttum duvara vurmaya çalıştım. meğerse kendi elimmiş, üzerine yatıp uyuduğumdan nasıl bir uyuşmuşsa benden çıkmış artık. neyse ki yanım da kesici bir alet yoktu, saplardım yoksa avucumun içine. bana göre gayet paranormal bir durum.
geceleyin hiç bir yer sallanmıyorken sadece yattığım kanepe salanıyordu deprem oluyor sandım baktım bizim kedi yalanıyormuş .. çok korkmuştum
yıllar önce evimde yaşadığım deneyim perişan etmiştir beni. babamla mutfakta oturup birşeyler yiyecekken musluktan metalik bir merhaba sesini işittik. musluk dile gelirmi lan geldi işte. neyse o günden sonra nesnelere saygıda kusur etmemeye dikkat ediyorum.
not : manyak değilim haberiniz ola.
evde uyuyan kimse olmadığı halde şiddetli bir horlama sesi duymak. alt komşunun balkonda uyuduğundan şüphelenmeye başladım. umarım öyledir.
salonun kapısı kendiliğinden durup dururken açılır. belki kilidin dili yalama yapmıştır ama bilmiyorum. piç hep olur olmadık yerlerde açılıyor, tam korkulacak sıralarda.
otomatik yanan lambalar beni görünce yanmıyor. dans ediyorum falan. paranormallik evle birlikte bende sanırım sözlük korkuyorum.
bir gün çok çişim gelmişti daha kücügüm ama neyse ben Şeytanın üzerine işedin agaaaa.
gecenin bir köründe buzluğa çabuk soğusun diye bırakılan soda şişesinin unutularak patlamasıdır, şangır şungur cam sesi gelir ancak aşağı inildiğinde hiçbir değişiklik yoktur. bana normal* ama, paranormal midir bilinmez.
bir gün banyoda dişlerimi fırçalıyodum. Biri popoma bıçak sokmaya çalıştı. Noluyooo yaa diye düşünürken bi anda arkamı döndüm. Elinde bıçak olan kişi küçücük kardeşimmiş tabi okkalı bi tokat yapıştırdım.
akşam ezanından sonra ürküntü yaratan olaylardır.
yastığımın içinden yorgan çıkması.

edit:yastık yorgan birbirine girmiş bizim evde.
Yemek yerken farkında olmadan elimdeki çatalı bükmemdir.
sikişirken her ikimizin de duyduğu odaya birinin girip tıkır tıkır yürüme sesi. gel de devam et ondan sonra.
cep telefonunun alarmının kurulmasına rağmen çalmaması.*
anasını avradını... oturmuş bira içip behzat ç nin eski bölümlerini izlerken birden telime msj geldi tam mesaja bakarken odanın ışığı kapandı ama pc açık elektrik var ama ışık kapandı odada tekim, sonra anahtara bastım ışık yeniden yandı ulan evde de tekim kim kapattı.

edit: oha amk tuvalete girdim tuvaletin ışığı kapandı....

edit2: oda ışığım yine kapandı
vantilatör sallandı ne diyosunuz. durduk yere şangır şungur.
aha dedim.
düşmedi de.
durduk yere noldu buna anlamadm.(tırstım)
sözlükte takılırken birisi yanıma yaklaştığımda müstehcen başlıkların belirmesi. sözlüğün oyunu bu bence. hep mi denk gelir, denk geliyor işte.
Köpek konusurmu demeyin,dertlestim.jamaica askina!
cinlerin banyo- tuvalet yerinde barınması.
- hocam ayıp oluyor ama.
geçen bir cin geldi hacı bir bafiledim bir bafiledim var ya.
Evde sakin bir sekilde otururken icerden sesler geldi gittim baktim esmer kavruk bir adam kim? Pele.

-evet yasadigim en paranormal olay.