bugün

beşiktaşlı olmasına rağmen galatasaray-trabzonspor maçında galatasaraylı futbolculara ana avrat küfretmesi. ben tepki gösterince de küsüp odasına gitmesi.

bi' tane normaline denk gelmedim ki anasını satayım. sabır!
yatağının altında gizli fındıkları saklaması.
bugüne kadar oynadığı bütün iddaa kuponlarını biriktirmesi.

memleketten getirdiğim '' ev '' terliğimle tuvalete giderek, dışarıya çıkarak piç etmesi.

evi toplayıp temizledikten sonra '' yere çöp atanı sikerim '' diyip, bir hafta içinde halıyı çöplerden göremememiz.

sigara paketleri biriktirmesi, bunlarla maket yapacağım demesi.

ayrıca :

evde 4; bütün binada sayısız laptop varken hiçbir laptopta bir kere bile oyun oynanmaması, ben benimkini getirdiğim gün bütün bina counter oynamamız *.

uludağ sözlük yazarı olduğum öğrenildiğinden beri her tartışma konusunda benim fikrimin sorulması. aynı zamanda inci sözlük yazarı da olduğumun öğrenildiği günden beridir o sözlükteki bütün geyiklerin bana sorulması.

teknolojiyle biraz (!) haşır neşir olduğumu anlayınca her türlü teknolojik aletin bana sorulması. * *.

internet her yavaşladığında benden bilinmesi.

ve şu anda aklıma gelmeyen niceleri...
ev arkadaşı olmaması.
odamda biri varken pat diye adımı söyleyip dalıyor.ama adımı söylemesi bitmemişken içerde oluyor.

malum eve birilerini attığım zaman kapıyı kitliyorum artık.

ses de vermiyom.

çıktıktan sonra diyo ki niye kapıyı kitlediniz.

lan niye kitlicez amına koyim senden kurtulak diye.
akşam akşam temizlik yapması.
Ayni evde yasayan diger arkadasi delirtecekveya katil edecek turden huylardir.
7/27 torrenti açık bırakması. indirecek ne kaldı acaba çok merak ediyorum.
adam şarkı söylerken durduk yere çığlık atıyor yahu. şarkının sözlerini kıçını yırtarak söylüyor yani. değişik...
günlük ortalama 16 saat uyuyabiliyor olması sadece mutfak ve lavabo ihtiyacı vardı canım arkadaşımın , onu da aradaki 8 saatlik kısımda yapıyordu.
gece yatarken soyunup yatmasi,
dip not= erkek :(
yumurtaları yıkaması.sebep? çünkü o yumurtalar tavuğun kıçından çıktığı için yıkamazsan tavuğun kıçını ellemiş oluyormuşsun.
not:bu arkadaş da tıp okuyo bu arada
banyodan çıkıp dal taşak sallaya sallaya gezmek.

zenci de değil amk. altı üstü perulu.

kendiminkini bu kadar görmüyorum lan.
gece yatarken müzik dinlemesi.
Adam pis ötesi var mı .
ağzını şapırdatarak yemek yemesi.
göt kadar evde twitter'dan mesaj yazar "evde misin?" diye.
Uyurken sallanarak şarkı söylemesi.
sürekli uyuması. Aynı evde kalmamıza rağmen okulda ancak görüşebiliyorduk.
kira dönemi babasının "bu ara" sıkışık olması.
günün 16 saati uyuması.
muhebbet kuşuyla birlikte telefonda oyun oynaması. ekranı gagalattırıyor kuşa bildiğin.
tombala denk getirdiği one night stand ilişkiler. nasıl bir şans var anlamadım ki arkadaş. yakışıklı da değil. kafayı yiyecem.
her gün eve baska birini getirmek.
Tabi bu durumu öğrenince şutladım.
En sonunda hamile kaldığını duydum kimden olduğunu allah bilir. Nasıl bir deneyim istiyorsa hayatında artık.

Eski ev arkadasim sözlükte heralde seri eksilemis.
kendini çok zayıf zannetmesi; hatun 40 beden ama 36 olduğunda diretiyor. 70 kiloya yakın bir bünye nasıl 36 bedene girsin?