bugün

üçüncü defa fransa'ya şampiyona verenlerin eline kapak vermek için ulaşılması gereken hedeftir. ezip geçmeli hatta, şampiyonluk bile kesmez!
yeni jenerasyondan gelen futbolcuları yakından takip eden biri olarak ortalığı kırıp geçireceğimize ve şampiyon olabileceğimize gönülden inanıyorum. o ibne platiniye yüzyılın kapağı olur.
finalde fransa'yı penaltılarla 7-6 yenmiştir.
olmayacak iş değildir. zira katıldığımız son dönemde katıldığımız tüm kupalarda evsahiplerinin eline vermişliğimiz vardır.

euro 2000: belçika
world cup 2002: japonya, g.kore
euro 2008: isviçre.
Katılabilirsek olma ihtimali yüzde 25 olan.
katılmak da bir başarı.
(bkz: sakin ol şampiyon)
Hele ki Finalde fransa yı yenerek elde edilecek bir şampiyonluğun yaşatacağı zevk tarif edilemez.
katıldık da bi şampiyonluk eksik kaldı.
finali cüneyt çakır'ın yönetmesi halinde gerçekleşebilecek enstantane.
çeyrek finalde andorra yarı finalde estonya finalde de lüksemburg'u penaltılarla eleyip kupayı kaldırması söz konusu olan ülke.
kırmızı kar yağdığında gerçeklecek olay.
bence artık katılabiliriz bu turnuvaya çünkü katılan takım sayısını 24e yükseltiyorlarmış.
Biraz zor gibi görünen temenni. inşallah hadi bakalım. Gün doğmadan neler doğar diyelim ve milli takımın yanında yer alalım.
Bu defans hattı ile zordur. Gönül ister tabi ki. Evet.
Imkansıza yakındır. Turk takimlarina karsi uygulanan alcak tutumu gormuyormusunuz.
Gerçekleşme ihtimalı yüksek olan hede. Finalde görüşelim at fava bekle.
Şimdiden tebrik ederim.
inşallah gerçekleşecektir.
neden olmasın ki?

benim şu turnuvada tek korktuğum rakip var o da almanya. "bu bizi kesin eler" diyeceğim tek rakip onlar.
şayet almanya, türkiye ile karşılaşmadan bir sürpriz olup da elenirse, türkiyemiz avrupa şampiyonu olur.

şöyle bir sokaklara dökülelim, sabahlayalım yahu, ihtiyacımız var millet olarak.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
kesin şampiyondur. garanti. ben 2028 yılından yazıyorum bu yazıyı. 2016 da türkiye şampiyon oldu.
gülünesi başlıktır.
Paralel evrende olması muhtemeldir. Elbet bu evrendeki en kötüler, Başka bir evrende en iyiler olacaktır. Acaba hangisinde şampiyonuz lan? Çok merak ediyorum ben.
Artık kesinleşmiştir.
Guruptan çıkmamız halinde gerçekleşecek olandır. içime doğuyor. galiba şampiyon olacağız. Öyle hissediyorum.