bugün

(bkz: constantine)
Marslı.
Forrest Gump.
Forrest Gump, nedenini bilmem ama epey etkilemişti beni.
(bkz: intouchables)
(bkz: çöl çiçeği)
(bkz: benim dünyam)
(bkz: the pursuit of happyness)
truman show.
dedemin insanları.
interstellar örnektir.
Zindan adası leanardo reis in muhteşem oyunculuğu müthiş hikaye izlenmeli.
men of honor, titanic ve once upon a time in america listenin başında yer alır.
The shining. Sonra vay şöyle oldu vay boyle oldu demeyin.
zoraki kral.
leon: kannka burda şimdi ufak bi kız var bitane de adam var. gözlüklü. con lenon gözlüğü takıyo. bu seri katil taam mı. dıkşın dıkşın adamları öldürüyo. bi de çiçeği var. süt içiyo habire falan. çiçeği değil kendisi süt içiyo. sonrayan komşusunun kızı matildanın ailesini kötü adamlar öldürüyo. bu da matildaya bakmaya başlıyo. beraber intikam alıyolar falan. ama en son leon ölüyo. matilda ağlıyo. bırakmam seni diyo ühühüüh diyo leon git lan burdan diyo falan kurtarıyo onu gene.

zindan adası: kanka şimdi burda da leonardo reyiz var. bu güya bi adaya gidiyo akıl hastanesi var burda. hastalara işkence yapıldığını araştırıyo falan. yanında bi de asistanı var. asistanı yalaka bi adam her şeye evet efendim tabi efendim falan diyo. neyse işte bunlar araştırıyo ediyo derken en son bi bakıyosun leonardo reyiz şizofrenmiş. asistanı da onun doktoruymuş. bu iyileşsin diye şakacıktan bunu dedektif yapmışlar. yapmamışlar da dedektif gibi davranmışlar buna. aaa falan dedirtiyo filmin sonunda çok güzel.

eğer istersen bikaç tane daha yazarım kanka.
Will smith ile Umudunu kaybetmedir.
fight club. kuşkusu olan ?