1. 1.
  will smith in ogluyla beraber super is cikarttigi bir film. amerikan yasaminin belkide aynasi. evsizlik, hapis, sell&live yasam tarzi son derece etkileyici bir film. mutlaka izlenmesi gereken bir film. akilda kalan replikler ise will smith in ogluna;
  - evladim sana eger biri bunu yapamazsin dese ona inanma hatta ben desem bile..
  film this part of my life diye bolum bolum anlatilir. en son haliyle mutlu sona ulasilir ama filmin diger fimlerden farki gercegi daha iyi yansitmasidir. iyi seyirler..
  teknik bilgi almak isteyenler icin resmi sitesi
  http://www.sonypictures.c...es/thepursuitofhappyness/
  12 -1 ... cooldiver
 2. 2.
  gerçek bir hayat hikayesini anlatan, american dream in gerçek yüzünü gösteren mükemmel bir yapım. kaçırmamanızı tavsiye ederim.
  7 -1 ... fewzi1907
 3. 3.
  will smith'in küçük oğluyla baraber kameraların karşısına geçtiği süper performansıyla oscara aday olduğu iç acıtan bir hayat hikayesini konu olan gabriele muccino filmi...

  And the Oscar goes to...
  6 ... manifesto
 4. 4.
  herkesin izlemesi gerektigini düsündügüm bir film. herkes kendince bir ders cikarabilir bu filmden, cikarmali.

  asil hikaye senaryoya mükemmel olmasa da gayet basarili aktarilmis ve oyunculuklara denecek laf yok. ilk defa will smith'in oynadigi bir filmi begendim diyebilirim.
  4 -2 ... aftermath
 5. 5.
  hayat sizi ne kadar zorlarsa zorlasın insanın umudunu kaybetmemesi gerektiğini çok güzel bir şekilde anlatmış film. kesinlikle izlenmesi gerekir...
  6 ... fatal
 6. 6.
  vizyona 'umudunu kaybetme' adıyla girmiştir.
  5 ... arsmagna
 7. 7.
  "aynı şeyi ilk kez yapmakla ikinci kez yapmak arasında fark vardır"
  özellikle de zorundaysan...
  10 ... dr.sn
 8. 8.
  filmde icinde gecelenen metro istasyonunu hergun kullanmak, evsizlerin onunde bekledigi kilisenin hergun onunden gecmek, golden gate'e ayni yerden defalarca bakmis olmak filmi izlerken insani daha da bir heyecanlandiriyor. san francisco'dan ayrilmama istedigini kamciliyor. ayrica bir de dipnot verme ihtiyaci hissettimki kendimde o da su; filmi dikkatli izlemis olanlar hatirlarlar sokakta ivir zivirla muzik yapan calgici market streetin gercektende demir bas elemanlarindan biridir.
  3 ... alpiloji
 9. 9.
  will smith ve oğlu jaden smith'in baba oğul oyunculuklarını döktürdüğü filmdir.
  gerek senaryosu, ki chris gardner adlı şahsın gerçek hayatını konu alır, ve gerekse will smith ve oğlunun oyunculuğu mükemmeldir ve filmin gerçek anlamda tam not almasına işarettir.
  herkes tarafından kesinlikle izlenmesi tavsiye edilir ve hakkında bilgi edinmek için:
  http://beyazperde.mynet.c...asp?id=3413&kat=arama
  2 ... nikiznatimportint
 10. 10.
  Bir babanın hayat mücedelesini anlatan etkileyici film. "Her inişin bir çıkışı vardır" tadında, herkesin izlemesi gereken bir film.
  1 -1 ... zanshin